kad pocne da chadii kod vas ??

kad pocne da chadii kod vas ??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ej ljudi ja neznam jel ovo samo meni se desava, e ovako, od kako sam zamjenio mjenjac (ubacio od benzinca) desava se to da moj cadzo ide u 2 brzini do nekih 80 km/h, ali stvar je u tome sto nema onoga crnog dima, kao kod nekih sto vidim, jeli to stvar sto nije radjen poboljsan ili sta vec ???
 
ne razumijem se u to ali mislim da mjenjac nebi trebao imati veze sa cadjenjem,bolje za tebe da ne cadi,jer kad cadi onda vjerovatno trosi i ulje,al opet kazem ne razumijem se u to,samo pretpostavljam
 
Član
Normala da je bolje da ne pusi....Inace bi kupovao i ulje sa gorivom... ;)
P.S Ako je dizlo, pusi i on samo ga ti ne pritisces kako treba.. :)
 
ErRoR je napisao(la):
Normala da je bolje da ne pusi....Inace bi kupovao i ulje sa gorivom... ;)
P.S Ako je dizlo, pusi i on samo ga ti ne pritisces kako treba.. :)

heheh ma vjeruj mi da pritisnem i to doobro radi se o tome, kad krenem da ubrzavam u 2 brznini, pocne da dimi negdje na oko 50 km*h i prestane na nekih 60-65. posle toga ga vucem u drugoj gotov 80 al nema onog crnog paravana iza mene iako auto nemoze vise da ide u 2, i normala ga puknem u trecu, za par trenutaka vec sam na 120-130......

stvar je u tome sto mi nije ni motor radjen, nema nikakvih cipova, samo turbinica zvizdi i et. al cudno mi je da se bas moj dizel tako ponasa, dali je to neki posljedni trzaj ili.. . . .. presao je samo malo preko 370.000.00 ;)
 
Član
znam da je offtopic ali nemogu se suzdrzat

savjet uzmi benzinca i ides u drugoj do 100 a treca navuce i do 140 pa da ne pricam dalje kako sa 5 brzina :p

pozdrav
 
HerrNuki je napisao(la):
znam da je offtopic ali nemogu se suzdrzat

savjet uzmi benzinca i ides u drugoj do 100 a treca navuce i do 140 pa da ne pricam dalje kako sa 5 brzina :p

pozdrav

pa naravno da je benzin benizn eb ga sad ;)

a koja ba 5 hehe
da se nisi maloooo zezno ;)
 
pa druze normala je da imas mjenjac sa 5 brzina, ali eto kad furas teee gasove i fatas teee krivine mozda ti 5 nije bas za tog.
osim ako ne vozis tetku kuci ;)

no harm done ;)
 
Član
čadžo je napisao(la):
pa druze normala je da imas mjenjac sa 5 brzina, ali eto kad furas teee gasove i fatas teee krivine mozda ti 5 nije bas za tog.
osim ako ne vozis tetku kuci ;)no harm done ;)



ojjoj dje nadje tetku :p
 
Član
Nije valjda da imate diesela a ne pusi:)
Onda to nije diesel:)

Moj cadzo je bio zvijer svake sedmice kilu ulja sa sjedista odvadim:)
Kad gas odvalim kod jupitera sve ih rastjeram:)
A mjenjac mi bio od benzinca 1.30 2.60 3.80 4.110.5 160:) al kolko dima je bilo iza na 160:)
Nisam nista svijetlo smio obuc odma ostane fleka:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top