kad ljudi misle da znaju radit u photoshopu...

kad ljudi misle da znaju radit u photoshopu...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
TuLe da ti nisi ovo radio, pa nam prodajes pricu da ti je neko poslo na mail...hahahahah...

nisam ja, al ako nekog zanima doticni gospodin/picasso... nek se javi preko pm-a dacu njegov e-mail pa popricajte malo s njim :D
 
Član
Ma super rad ljudi nemojte tako biti ljubomorniiiihahahhahahahah ... hebote zivot necu moci spavati !!!! ruzno !!!! ruzno !!!! ovo je anti-PS :)
 
Treba se i potruditi da nesto useres ovako, mada o ukusima ne treba raspravljati, mozda je samo veliki fan audi-a i ovim iskazuje zelje da audi kupi bmw ili sta vec

u svakom slucaju lik se bas dobro potrudio da upropasti nesto i to je za pohvalu :)
 
Početnik
niko se nije naucen rodio ... zato ne prdite pametnjakovici ... bezbeli se medju vama moze naci makar 1 koji nezna plivat ili vozit biciklo
 
i ja :)
Nije bitno zna li raditi u PS nego stil
na BMW staviti AUDI

Ko na golfa staviti ficin branik i svjetla.... to je podvig a ne neznanje......
 
Član
ej ljudi novi sam naforumu, i onaj famozni BMW+Audi je moje djelo.....ali sam ja to poslao drugu kao ZAJEBANCIJU jer on ne voli BMW.....a svi ste jaki na kritikama.....
 
Član
Tipo16V je napisao(la):
niko se nije naucen rodio ... zato ne prdite pametnjakovici ... bezbeli se medju vama moze naci makar 1 koji nezna plivat ili vozit biciklo

Tipo16V, svaka cast na onakom komentaru na onaj "BMW+Audi", ona zajebancija je moje djelo, a to mi je prva slika koju sam uradio....imam ja sad nesto mnogo bolje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top