Kablovski internet-Tuzla

Kablovski internet-Tuzla

Član
Pozdrav svima,
imam jednu molbu za Tuzlake,al mogu i drugi učestvovati.Trenutno je aktuelna ova FLAT ponuda TVTXa,pa me interesuje ima li je ko,i da li može napraviti test brzine na
speedtest.net
mene interesuje brzina 1024/256, pa da mi je znati kolika je brzina dowloada u stvarnosti i da li se nekome desilo da mu isključe internet,iako je na flat zbog downloada.

Ako neko ima ovu brzinu interneta u Sarajevu ili drugdje,može mi reći rezultate.Ne bih volio da predjem,a da ne mogu gledati Youtube,ili da mi nakon 10 GB isključe jer sam iskoristio "fer osnovu"....

PS:Ako ma ko kakvu kanticu,celerona,bez grafe i malo hdda,treba mi za firewalla,pa ako je jeftino,da poslujemo.Ne treba mi ostala oprema.
 
Legend
RE: Kablovski internet

koristim ti ja taj internet ali onaj paket od 512/128 i brzina downloada je 60 kb/s.A sto se tice interneta ja nikakvih problema nemam,nikad mi ga nisu iskljucili,flat jee...Koristim ga evo vec 3 godine,u pocetku je bilo nekih prekida,ali sad su ga ustabilili nista ne prekida.tako da mislim da je najjeftiniji internet u gradu...
 
Član
stvarna brzina skidanja ti je otprilike 8x manja od one koja pise. to ti uveliko zavisi i od servera odakle skidas...
 
Član
Brzina skidanja bi ti bila 128 kb/s maximalno, a fer osnova ti je 60 % od maximalnog downloada tokom jednog mjeseca!
 
Član
emir_89 je napisao(la):
stvarna brzina skidanja ti je otprilike 8x manja od one koja pise. to ti uveliko zavisi i od servera odakle skidas...

tu je fora da provajderi brzinu ispisuju u kilo bitima a na racunarima se prikazuje u kilo bajtima znaci 1kilo bajt=8 kilobita i zato je 1024kilobita = 128kilobajta
 
Top