kablovska HS problem wireless

kablovska HS problem wireless

Član
e ovako. Posto sam preslio u novi stan imamo kablovsku hs pa smo prikljucili njihov internet, al nas je 4 tako da nam treba wireless.. probali smo sa 2 rutera al nema sanse pa ako neko zna koji bi ruter mogao na hs nek napise. jedan ruter je telindus a drugi bht
 

187

Član
kralju uzmi D Link

moj rodjak je kupio taj i prikopcali mi kod mene na komp.. Sve radi kako treba, rodjak koristi internet bez problema...

;)
 
Član
187 je napisao(la):
ako nista ne uspijes, onda se vrati u stari stan :p

:lol:

hahah nikad prije bi u parku spavao nego se tamo vratio, jos gazda bio iz mog grada i istjera me 3 dana prije jer sam govorio da cu preselit krivo mu valjda
 
tp link od 40 keka obavlja sav posao, a mora i taj ruter moci, ili kao sto dino rece nazovi hs da skinu stari mac i miran
 
Član
Mene je dva puta to zezalo, nazvao HS rijeseno sve za 120 sekundi :icon_smile: U pitanju dva ista D-Link DIR600 routera.
 
Član
zvali smo i njih oba ova rutera su iz bh telekoma i nema sanse da nastimamo cimer mi diplomirao fit kad on nezna ko ce drugi hehe
 
to sto je diplomirao fit ne znaci da zna, vec da ima podlogu... ;) bez uvrede ikome, moze se pogresno protumaciti..... :cool::cool:
 
Top