Kablovi za svećice

Kablovi za svećice

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pitanje za velike znalce!!!
Gde u Sarajevu mogu da kupim ili napravim kablove za svećice?!

Hvala
 
Početnik
o motorexu i ne pomisljaj, sandor inekako, a najbolje u ovlastenom servisu narucit oridzidzi :)
pozz
 
Član
hvala vam puno, pravi ste drugari ;);););)

MOTOREX, nestručni ljudi
ŠANDOR se pravi pametan, a nema POJMA
čak je hteo da mi uvali svećice sa jačom toplotnom rednosti:icon_mad:

KARE prave kablove prema originalnim i duplo su skuplji (180KM) al šta ćeš, a na e-bayu 48,00EUR
 
BEMWE je napisao(la):
hvala vam puno, pravi ste drugari ;);););)

MOTOREX, nestručni ljudi
ŠANDOR se pravi pametan, a nema POJMA
čak je hteo da mi uvali svećice sa jačom toplotnom rednosti:icon_mad:

KARE prave kablove prema originalnim i duplo su skuplji (180KM) al šta ćeš, a na e-bayu 48,00EUR

U Motorexu smo meni pokušali naći neke zamjenske kablove koji bi odgovarali i sat vremena listali zajedno katalog nismo našli ništa, rekao mi momak što radi da može provjeriti koliko su da se naruče i stvarno sljedeći dan javili :icon_smile: znači uslužnost na nivou po meni bar,ali je cijena bila pretjerana pa tako da ih nisam tu kupila.Kod Šandora su imali povoljnije ali su me iznervirali time da traže auto da dovezem da vide kablove umjesto što sam im jednostavno mogla donijeti jedan kabal s auta ako je već toliki problem!A šta je s Anetom?Mislim da oni imaju isto al nisu tada imali za moje auto uglavnom.Pa što ne naručiš sa Ebaya onda?Ne znam o kojem se autu radi pa da komentarišem dal je puno il ne, mislim da je ok cijena :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top