Kablovi svjecica, iskustva, projedlozi

Kablovi svjecica, iskustva, projedlozi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
U pitanju je Punto 2001 1.2 16v , jedan kabl od svjecica se ostetio od plastike akumulatora, stavio sam neki polovan i imam namjeru da kupim nove kablove pa me zanimaju vasa iskustva i prijedlozi, trazio sam kod ,,HOTE,, (Sarajevo) kablovi su 75KM, na kruznom toku na Mostarskom rask. radnja se zove ,,Kruzni tok,, kablovi su 35 KM, Motorex 65KM, ima li jos neko neki prijedlog gdje da pitam? I je li neko koristi dijelove iz ovih radnji?
 

gox

Član
kupi kod hote originalne kablove i miran si ovo ostalo ti je sve fushh mrtvi ;)
 
Član
Kakav Hota i originalni dijelovi, :lol: nigdje veze, u Fiatu 150km kablovi za sportinga, kod njega originalni 70KM, smijesno, sve je to kvaliteta ko u Motorexu i slicnim radnjama, nista do ovlastenog servisa ili da narucis neke bolje na ebayu ;)
 
Član
samo ovlasteni ili da nadjes dobre a polovne negdje na otpadu. imali smo problema sa tim hahu kablovima i vjeruj mi samo orginalni kabal je najbolji kabal
 
Član
imam isti auto


nekoliko puta sam mjenjao kablove od jeftinih 30KM do 70KM i uvjek probiju

zadnji put sam ovde u BL kupio neke oko 50KM ako ne i jeftinije ali su mi dali 2 godine garancije
Evo proslo je godinu dana i sve je OK za sada.
 
Član
Ganjaj samo da su silikonski, ja na svoje auto stavio silikonske neke nigdje veze marka, 22km kostali i trajali mi tri i po godine i to nisu ni otisli nego zamijenio ih sto su se isprljali i onaj mi je otisao sa bubine na razvodnik i ja odem i kupim opet takve silikonske za 22km prosle godine i evo do sada nikakvih problema :cool: samo nek su silikonski, da nisu oni plasitcni sto pucaju dok ih savijes :D

Ovo ti je naravno prijedlog ako neces da dajes tolike pare u ovlastenom servisu za originalne kablove. Sto se tice svjecica ganjaj platinske jer dosta vise mogu preci km i bolja isrka, jeste da su skuplje ali su vjeruj bolje :) ja sam svoje placao 15€ komad jer sam uzimao od audia FSI koje su duze za 2,5mm od standardnih mojih i morao sma uvrnuti prvo jednu i okretati rucno radilicu da vidim da ih nece klip udariti :lol: razlikaa je nebo i zemlja :) i evo presao sam sa njima oko 40 000+ km i kad sam ih skidao kao nove su :cool:
 
Član
Pozz, kupio sam kablove neke silikonske koštali su 40KM, i sada je sve O.K
Takodjer se slazem da kod HOTE nisu originalni dijelovi, sve je to napucavanje cijena, i sve je to isto osim originalnih koji su nekih 120-150 KM
Hvala svima na pomoći.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top