K: VW navigacija MFD

K: VW navigacija MFD

Član
MFD navigacija za passata 3bg
(odgovara i od golfa IV, bore i ostalih VW tog godista )
VW_MFD.jpg
 
Član
miki321oc je napisao(la):
MFD navigacija za passata 3bg
(odgovara i od golfa IV, bore i ostalih VW tog godista )
VW_MFD.jpg

sretno u potrazi drug, ja sam to trazio dugo i nisam nista uspio iskopati, sta sam bio ansao nije bilo ispod 1000KM,
a treba dosta nekih stvar treba plug&play adapter,nazad dzekovi,2 din centralna konzola, antena,cd-changer,
jedino sto je origigi vw,a navigacija je bez veze, niti se moze dvd, ni mp3 koristiti, slaba je pravo...
na ebay, da se kupi sve, ukljucujuci kablove ,antenu,i originalni tv tuner, izadje iz njemacke oko 600-700Eur.....

ja sam odustao najvjerovatnije od ove MFD1, i vise se isplati onu kinesku repliku uzeti, ima i wireless net,dvd,mp3,usb,bluetooth.....bas mnogo mogucnosti....
sretno u potrazi
 
Član
almyr je napisao(la):
miki321oc je napisao(la):
MFD navigacija za passata 3bg
(odgovara i od golfa IV, bore i ostalih VW tog godista )
VW_MFD.jpg

sretno u potrazi drug, ja sam to trazio dugo i nisam nista uspio iskopati, sta sam bio ansao nije bilo ispod 1000KM,
a treba dosta nekih stvar treba plug&play adapter,nazad dzekovi,2 din centralna konzola, antena,cd-changer,
jedino sto je origigi vw,a navigacija je bez veze, niti se moze dvd, ni mp3 koristiti, slaba je pravo...
na ebay, da se kupi sve, ukljucujuci kablove ,antenu,i originalni tv tuner, izadje iz njemacke oko 600-700Eur.....

ja sam odustao najvjerovatnije od ove MFD1, i vise se isplati onu kinesku repliku uzeti, ima i wireless net,dvd,mp3,usb,bluetooth.....bas mnogo mogucnosti....
sretno u potrazi

kod mene je sada double din MCD ona monohromatska
na njoj imam USB,mp3
kupi se onaj adapter XCARLINK ja mislim da se zove i ide kao dodatni CD changer

instalacija spremna
tv tuner i DVD box ima u paketu na ebay-u

ja ne mislim dati vise od 500KM za nju

jesu replike bolje po fukcijama ali po kvalitetu su lose
 
Član
miki321oc je napisao(la):
almyr je napisao(la):
miki321oc je napisao(la):
MFD navigacija za passata 3bg
(odgovara i od golfa IV, bore i ostalih VW tog godista )
VW_MFD.jpg

sretno u potrazi drug, ja sam to trazio dugo i nisam nista uspio iskopati, sta sam bio ansao nije bilo ispod 1000KM,
a treba dosta nekih stvar treba plug&play adapter,nazad dzekovi,2 din centralna konzola, antena,cd-changer,
jedino sto je origigi vw,a navigacija je bez veze, niti se moze dvd, ni mp3 koristiti, slaba je pravo...
na ebay, da se kupi sve, ukljucujuci kablove ,antenu,i originalni tv tuner, izadje iz njemacke oko 600-700Eur.....

ja sam odustao najvjerovatnije od ove MFD1, i vise se isplati onu kinesku repliku uzeti, ima i wireless net,dvd,mp3,usb,bluetooth.....bas mnogo mogucnosti....
sretno u potrazi

kod mene je sada double din MCD ona monohromatska
na njoj imam USB,mp3
kupi se onaj adapter XCARLINK ja mislim da se zove i ide kao dodatni CD changer

instalacija spremna
tv tuner i DVD box ima u paketu na ebay-u

ja ne mislim dati vise od 500KM za nju

jesu replike bolje po fukcijama ali po kvalitetu su lose
aha to je super stvar,znam kako izgleda gledao sam po ebayu,
a sto se kvalitete tica ,jbg, koliko para toliko i muzike,
ako nadjes slucajno 2 rezervisi i meni, hehe
ma meni je problem sto je mahagoni konzola ali je single DIN, i moram naci sad double din da mi moze to stati,
kod tebe je climatronic skroz na dnu, a u mene je sad na vrhu...
ja i sto sam nasao do sada nije bilo ispod milje,
cak sam po oglasima ko hajvan pitao ljude hoce li izvaditi iz auta ali sve komplet, da mu ja svoje prebacim, kasetofon i ostalo,
a izvadim njegovu navigaciju, i ja sve sredim da radi i kod mene i kod njega,i jos mu platim navi.
al brate nece niko nema sanse, bio sam spreman na 800KM,al nista od toga ,tako da sam i ohladio vise,
ista situacija je bila sa bixenonima, al et slucajno mi je ispalo...
u svakom slucaju mogao bi dobiti opomenu , odoh u OFF topic....
 
Top