K: Volkswagen T1

K: Volkswagen T1

Član
Pozdrav,

Ima li gdje u vašoj okolici povoljnih VW T1 kombija na prodaju. Ne moraju biti u dobrom stanju, moglo bi se dosta toga popraviti i napraviti ?

Dakle o ovoj se verziji radi:
kombi16at6.jpg
 
Član
Ima neki stari auta u Mostaru kod ASD-a. Covjek je mehanicar i skuplja auta nema sta nema ispred kuce pa ako netko ima broj pa nazovi. Ima nekog starog kombija samo ne znam je li bas ovakav pa da pitas hoce li prodati.
 
Član
Franki je napisao(la):
Ima neki stari auta u Mostaru kod ASD-a. Covjek je mehanicar i skuplja auta nema sta nema ispred kuce pa ako netko ima broj pa nazovi. Ima nekog starog kombija samo ne znam je li bas ovakav pa da pitas hoce li prodati.

Ako bi imao kontakt broj, dobro bo došlo. Mogla bi i buba, ona prva generacija.
 
daj boze da to nadjes, a i cijene su kao za suho zlato, bar kod ovih sto znaju sta imaju, a mozda ima negdje neki kod nekog cike da se krije za malu lovu. :D
 
BHT Ovisnik
ima ovdje 2km od mene na Buni u Mostaru covjek kako sam izbrojao 5-6 ovih T1,svakog kako sam vidio radi... mogu se probati raspitati za broj da li bi dao
 
Član
CoL3 je napisao(la):
ima ovdje 2km od mene na Buni u Mostaru covjek kako sam izbrojao 5-6 ovih T1,svakog kako sam vidio radi... mogu se probati raspitati za broj da li bi dao

Šibni i meni br. na PP...;)
 
BHT Ovisnik
raspitam se, vec sam poslao par poruka ovim sto bi mogli znati iz toga kraja pa javim ako sta saznam :)
 
Član
Ima te tog momka na VWCC sto ih ima vise komada,a sto se tice Hercegovine bukvalno je ispraznjena jer je gotovo sve pokupljeno od strane jednog covjeka iz Banja Luke i preprodano vani ;)
 
Član
ako vam bude trebalo vw bubalina ima jedna kojoj je cijena oko5k€ a druga malo novija mogla bi za par hiljada km
 
Top