K: Tweetere iliti visokotonce

K: Tweetere iliti visokotonce

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Zex

Član
Posto moji Kenwood-i vise ne rade :icon_sad: , volio bih da mi vi ponudite neke koje vi imate, a ne trebaju vam ili ste ih vec mislili staviti u oglase, a do sada niste stigli.

Znaci nikakve SAL i slicne izvedbe po 7KM me ne zanimaju vec nesto sa markicom RCF, Hertz, Focal, Kenwood, Alpine, DLS, SoundStream i slicni...

...sLonija nisam slucajno izostavio iz ovog drustva :lol:.

:smajli43:

Izgleda da je jos uvek za bosanca jedina muzika u koju ulaze "bubanj" i sto vece "povecalo" u gepeku,a napred ako jos ima neki ORIGINAL ( http://www.pik.ba/artikal/638167/original-auto-zvucnici-2x200w/#sta=detaljno ) set zvucnika,onda muzika dere pravo dobro. :lol::lol::lol:
 
Početnik
svileni 25mm visokotonci sa Neodymium magnetom is ESX systema SE6.2C , bez skretnica - NOVO NEKORISTENO!!


SQ6.T_kit.gif



25 mm Silkdome-Neodymium-Tweeters ,
4 Ohm Impedance, 125 Watts RMS, 250 Watts Peak


cijena 100KM

moguca dostava sirom BiH
 
Sori na off, al hahhah, ja imam one "ORIGINAL" u vratima, ne jer sam ih htio nego jer su mi dosli dzaba, pa stavio za prvu priliku, al nmg vjerovat da covjek trazi 70 km za ono smece, ono ako vrijedi vise od 15 km ubi me :)
 

Zex

Član
Radje bih nesto polovno,ali u vecem rangu.
Na cicama se moze svasta naci,samo mi se ne cimaju ljudi da salju za BiH kad im je to "sica".
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top