K : Trokraki volan MFL BMW e46

K : Trokraki volan MFL BMW e46

Pozdrav ljudi , trazim trokraki volan sa multifunkcijama za bmw e46.

Cjena do 110,120 eura zavisi od stanja volana , volan treba da bude sa airbagom i sa komandama .

Ovako taj volan izgleda :

volan.png


Ako neko zna gdje mogu da uzmem taj volan nek mi se javi, volan trazim u bosni , jer ovdje u njemackoj su preskupi haha.
 
Da je u dobrom stanju, sa komandama i airbagom, mislim da ne moze ispod 180 eura

Hvala na odgovoru druze!

Nema od te ljubavi nista da ga nadjes ispod 200€ pogotovo M volan

Nigdje ni nisam napisao da treba da bude M Volan, na slici je samo M oznaka , hvala na odgovoru.
za 110-120 eura nema sanse

Sta ti mislis za koliko se moze naci u dobrom stanju?
 
Član
Nije samo m oznaka, za razliku od sport volana, m ima zadebljanje za palac i deblji je obruc nekih 20%
 
Sta mislite o ovom volanu, ispao bi me 60 eura , imam isti sada u autu i ovaj je samo sa onim funkcijama kao i sa tempomatom i tako.

volan 2.jpg

Meni fino izgleda, slika je sa googla da se zna, al vako slican.
 
BHT Ovisnik
Ja sam sebi mislio uzeti taj. Pretjerano su skupi ovi trokraki. A s ovim imas sve funkcije sto su ti potrebne. Nije lijep kao onaj,ali služi svrsi. Ja bi prije dao 60€ i uzeo taj,nego 3x vise za onaj...
 
Član
Vozao sam sve bmw volane , najbolji je ovaj sa 4 kraka, tipke su sve na dohvat prstiju.U odnosu na trokraki ovaj sa 4 kraka je deblji malo pa i to daje malo bolji osjecaj u voznji, onaj sa tri kraka volan meni nije bas udoban a jest onako na oko lijep.
Kod troktakog volana je airbag skup a volan ko volan nije skup.
Trokraki volan u dobrom stanju kosta 100 km
Tipke su 40 km
Airbag 200 km
 
Top