k:teleskopska palica(specijalka)

k:teleskopska palica(specijalka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kupujem teleskopsku palicu specijalku pa ako ko ima nek ponudi ovdje ili na pm

znaci kao sa linka

http://www.kupindo.com/Sportski-rekviziti/9716531_Metalna-POLICE-teleskop-palica-na-izvlacenje
 
BHT Ovisnik
ja maloprije u starog u auto kad slucajno ispod sica nađoh:D meni moju oduzeli na granici, uzeo pravu bas u Italiji i kvalitet kineskog i ovog je nebo i zemlja, ako uzimao gledaj da nije kineski, ja sam ih bio nekoliko ovih u Italiji kupio i ovamo preprodao,na kraju mi samo moj ostane i eto oduzmu ga, dan danas mi krivo,a ova kineska sranja ne zelim da kupujem,ima kolega,em sto su klimavi, nekad nece da izađe, aj ga vrati nazad evo ti sve... kako god gledaj da je kvalitetan ako vec uzimas da nije kinez,kineza ima vec od 20km, ovi bas bolji se mogu naci ali cijena je 50-80km zavisno od velicine, u svakom slucaju gledaj kvalitetan;)
 
Član
Imas poruku

1zwl0y1.jpg
 
imam i ja druze znaci kao nova..sa jedne strane na rucki pise "police" a sa druge strane pise "POLICE USING"
gumena je rucka izvlaci se iz tri dijela postavit cu ti veceras slike ako te jos zanima..znaci stvarno kvalitetna prava policajska
 
Član
eh ovako tema moze lock kupio karbonsku originalnu 120KM i kupio 2 palice metalne od momka jednog po 25KM tako da ako kome treba ima jedna viska
 
BHT Ovisnik
kakve metalne de sibni poruku il sliku jer sutra sam u SA ? susjed mi je drzao u Mostaru army shop, rece mi da su i ti u Sa zatvorili,da valjda kosta oko 45km tamo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top