K:T: dijelovi za alfu 147 hitno

K:T: dijelovi za alfu 147 hitno

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Trebaju mi dijelovi za alfu 147, karambolka, hauba, farovi, maske, klima, mozda hladnjak....

Ako gdje ima neka se neko javi hitno je... ;)
 
Bila je jedna u kiseljaku, sa lijeve strane iz Sa, ali ne znam koliko je ostalo dijelova na njoj....vidi na pik-u ima par njih prodaje dijelove...Da to nije za onu sivu sto udarena stoji ispred ASE???
 
Član
milanelo je napisao(la):
Bila je jedna u kiseljaku, sa lijeve strane iz Sa, ali ne znam koliko je ostalo dijelova na njoj....vidi na pik-u ima par njih prodaje dijelove...Da to nije za onu sivu sto udarena stoji ispred ASE???

Otpad SEFER, naprijed udarena, nema nista sto mi treba...


A nije to za tu alfu, ova je od prijatelja...


hvala uglavnom :icon_smile:
 
milanelo je napisao(la):
Bila je jedna u kiseljaku, sa lijeve strane iz Sa, ali ne znam koliko je ostalo dijelova na njoj....vidi na pik-u ima par njih prodaje dijelove...Da to nije za onu sivu sto udarena stoji ispred ASE???

Ta u Kiseljaku je iz Italije uvezena ima vec podosta mjeseci, ne znam ni jel ista ostalo od nje...
 
Član
Ta u Kiseljaku je iz Italije uvezena ima vec podosta mjeseci, ne znam ni jel ista ostalo od nje...
[/quote]

imas li slucajno broj od tog otpada?

izvini na OFF-u....
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/237616/alfa-147-havarisana-u-dijelovima/
Evo ti nadjoh broj nekog lika na pik-u pa ga pitaj a to sto tebi treba vecinom imas u Velasu ili Anetu, a za tu klimu i to odgovara ti sa 156-ce a njih ima koliko hoces po odpadima.
 
Član
djogi86 je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/237616/alfa-147-havarisana-u-dijelovima/
Evo ti nadjoh broj nekog lika na pik-u pa ga pitaj a to sto tebi treba vecinom imas u Velasu ili Anetu, a za tu klimu i to odgovara ti sa 156-ce a njih ima koliko hoces po odpadima.

Išao je drug u Matriks, dosta su povoljni i dali su mu neki popust...

A taj lik što prodaje tu alfu je lupao nekoliko puta i popravljao, tako da su dijelovi jako loši, zvali smo ga, hvala puno u svakom slučaju ;)
 
Član
na putu kiseljak-visoko na samom ulazu u visoko prije onog velikog greblja na lijevoj strani u brdo malo zavucena garaza, ima covjek radi samo alfe, ima jednu 147 rastavljenu, nije uopste udarana, pa pogledaj;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top