K: rubove za Golf 2 Country ili G60

K: rubove za Golf 2 Country ili G60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja sam SLUČAJNO našao set juče od country-ja, trebao bih ujutru ići po njega... ali nije u Bog zna kakvom stanju...

Može li mi neko dati broj tog otpada o kom govorite (ako je otpad)...
 
srdjan014 je napisao(la):
Ja sam SLUČAJNO našao set juče od country-ja, trebao bih ujutru ići po njega... ali nije u Bog zna kakvom stanju...

Može li mi neko dati broj tog otpada o kom govorite (ako je otpad)...

Ne cekaj onda ni sekunde...odmah gas tamo,jer to ako je istina to je lutrija...i kladim se da ce svako ko je vidio ovo odmah tamo:lol:
 
Legend
ako smijem pitati, zbog cega to uzimas uopste ?
zato sto ti kaci nazad ?
pa opet nista neces dobiti, jer ces onda svakako morati siriti u rubove, onda nije to to..
prvo me nisi poslusao kad sam ti rekao da uzmes nize gume (nadam se da si skontao zbog cega sam ti govorio)
drugo, ne znam zbog cega si uzeo 3" obruce, sada imas probleme kakve imas..

ja sam napravi 213213 gresaka, zbog toga uvijek u projektu pisem sve detaljno, da ljudi koji prate, i koji imaju nesto u planu radit, ne moraju pravit iste.. kod mene nema tajni

sjecas se koliko sam ja prblema imao sa kacenjem na 2.5", nadam se da ces ti naci neko bolje rijesenje, ali vidjet ces i sam, samo rubovima nista ne postizes, kako god moras izvuci obrve..
 
Član
.nOke, ne brigaj ništa... struganje sam napravio još na prošlim gewindama, a ove su 10 puta tvrđe...
Rubove hoću da mi pokriju zadnje gume, isjeću oko 1cm blatobrana i zaljepiti rubnjake... naprijed ću čak morati i distancere staviti... uglavnom, ugledaće sve svjetlost foruma čim se odradi (ne skoro, zbog zime)

A, sad da ih opet uzimam, uzeo bih 3.5" nazad a 3" naprijed... ;)


Svakako, MOŽE LOCK... :D


(nikad nisam bio srećniji zaključavajući temu :lol: :lol: :lol: )
 
Član
dobro ti se da voziti na toj sirini uopce ili nepravis nista km sa tim autom...
ja stavio 2.5 rub i napravio 20 metara na rikverc iz garaze i iste sekunde ih skinuo i prodao u sljedecih par dana...
sada imam 7 i 8x15 na G60 rubovima i nebi sire stavio jer je svaki dan auto na cesti al svatko ima svoj ukus...

glavno da nasao to sto trazio...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top