K: rubove za Golf 2 Country ili G60

K: rubove za Golf 2 Country ili G60

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sve je rečeno...
Zadnji su potrebniji od prednjih, ali poželjno je da bude komplet...

Plaćanje - pošteno :D


1991_Volkswagen_VW_Golf_Country_Syncro_4x4_For_Sale_Rear_1.jpg


119836126676997.jpg


http://img229.imageshack.us/i/6copy1x.jpg/

U obzir dolaze isključivo originalni rubovi, stanje manje važno...
 
Član
evo jedan bump, kja evo kolega trežim već godinu g 60 rubove ili gti body kit al nigdje komplet bgm.....sretno..pozzzzz:cool:
 
Član
Moze se naci na ebayu, kao sto sam i ja kupio ...
Samo je cijena jednog rubnjaka oko 45-50 eura sa dostavom... a trebaju sva 4 ...

Tesko je naci na ebayu u kompletu i skuplje je u kompletu. Cudno jeste , ali je jeftinije parcijalno ovako kako sam ja kupovao.

U BiH ih mozete kupiti mnogo, mnogo jeftinije na nekom otpadu ako imate srece da ih nadjete. Masa vlasnika otpada ne zna pravu njihovu vrijednost .
 
Član
E mor'o si ti reć... sad će se pročut pa će dići cijene... :lol:

Ovaj oglas je čist očajnički potez... tražim ja to bar 4 godine... :lol: ko zna, možda naleti štogod...
 
Član
srdjan014 je napisao(la):
E mor'o si ti reć... sad će se pročut pa će dići cijene... :lol:

Ovaj oglas je čist očajnički potez... tražim ja to bar 4 godine... :lol: ko zna, možda naleti štogod...

ja sam uzeo u bratuncu kod druga, on je rastavio dzettu, uzeo ja sebi prednju desnu i neko prije mene je uzeo prednju lijevu, ostale su mu zadnje, pa ako hoces mogu ti nabaviti te zadnje. pozzz
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Mogu se naci obicni sa jette ili golfa gti,ali ovi prednji sa g60 ili wolfsburg editiona tesko....

Slazem se kolega. Ovih GTI i Jetta kitova ima za naci ...

Srdjane pripazi da nisu u pitanju obicni jer sumnjam da su na jetti G60 rubnjaci.
Tih obicnih ako ti treba ja imam koliko hoces ...vidio si i sam.
Oni imaju oznaku "D" na kraju. Dakle serijski ili tvornicki broj 191 ... ... ... D
A B C oznaku nose obicni, dakle GTI i jetta rubnjaci .
 
ima u jelića u mostaru ja kad sam kupovo čepove za pragove imali su u ponudi i rubnjake za gti i g60 a kolega mi je lomio lijevi od g60 isto ga je dole uzimo nazovi pa vidi jesu malo skuplji al bar je novo i orginal
 
Član
dadao_style je napisao(la):
ima u jelića u mostaru ja kad sam kupovo čepove za pragove imali su u ponudi i rubnjake za gti i g60 a kolega mi je lomio lijevi od g60 isto ga je dole uzimo nazovi pa vidi jesu malo skuplji al bar je novo i orginal

ja kad gledao bezveze jednom kolegi prije godinu ipo bila je cijena 115km i dan danas mi krivo sto nisam sebi uzeo 2 a sada im je cijena 205km i to ako nije poskupljivalo opet u zadnjih pola godine...:icon_mad:

bas i nije jeftino i radije bi stavio one pravljene...
 
golf g60 je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
ima u jelića u mostaru ja kad sam kupovo čepove za pragove imali su u ponudi i rubnjake za gti i g60 a kolega mi je lomio lijevi od g60 isto ga je dole uzimo nazovi pa vidi jesu malo skuplji al bar je novo i orginal

ja kad gledao bezveze jednom kolegi prije godinu ipo bila je cijena 115km i dan danas mi krivo sto nisam sebi uzeo 2 a sada im je cijena 205km i to ako nije poskupljivalo opet u zadnjih pola godine...:icon_mad:

bas i nije jeftino i radije bi stavio one pravljene...


kad ga nemas nigdje onda ga moras novog i one je uzeo dva prednja za g60 dao je 130 km za komad proslo ljeto uglavnom tko ima love ima u jelica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top