K: Play Station 2

K: Play Station 2

Član
Ako ima ko od ekipe sa foruma da bi prodo ocuvan i da nije puno koristen,neka javi, chipovan mi treba i po mogucnosti sa dva duojstika i par igrica!

Nekako mi opet sigurnije kupit ovdje od nekog neko na pik-u :icon_smile:

Prednost geografski bliza okolina radi dostave ;)
 
Član
imam i ja,al bit ce na prodaju tek nekad sledece godine :D dok dođu ovi iz švabe,jer ja nemam kljuca od kuce :cool:
 
BHT Ovisnik
mozda covjek i dalje kupuje pa osvjezio oglas i sada je na vrhu:icon_smile:
 
Član
imam ja konzolu, nije cipovana, nema kablova, nema joystick-a, imam samo napojno kablo. znam 100% da je ispravna jer sam probo kod punca i radi sve uredno. kod mene je vec neko vrijeme i danas je iskopa i reko da je probam osposobit kad vidim ti trazis pa reko ako hoces mogu ti je proslijedit za neku razumnu sumu AL posto se ja ne razumijem kolko to ovako kosta, ponudi mi na PM pa cemo vidit samo jbga nek bude sta razumno :D

imam sad i video kabal, samo fale joystici :D
 
Član
ajd javi kolo trazis za taj , a uzmem ja toga dole na loncarima na auto pijaci dole je to povoljno skroz pa prodam ovoj djecurlij :D al ak ja platim i ja poskupo onda teskoi meni prodat a nema ni zarade, sto bi Combe reko logicno je :D
 
Član
Evo kolega sa foruma mi dao ponudu chipovan sa dva dzojstika za 70 KM to je dobro ;) mogu i ja nes biti dobar kad preprodam a ovak kad je preko 100 ne mos svoje pare izglavit :icon_rolleyes::D
 
Top