K: Pezo 309 stranac 1.9 16V 147KS

K: Pezo 309 stranac 1.9 16V 147KS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ako moze srebrna metalik boja jos bolje.. moze kes ili zamena za zastavu 101 (odlican motor - kao nov, limarija solidna, reg. do februara 2010, BG table)..

ASP :icon_smile:
 
flash_back je napisao(la):
ako moze srebrna metalik boja jos bolje.. moze kes ili zamena za zastavu 101 (odlican motor - kao nov, limarija solidna, reg. do februara 2010, BG table)..

ASP :icon_smile:

ne kontam jel prodajes ili trazis pug 309,i ako prodajes koja je cijena?:icon_question:
 
Početnik
^ kupujem druze, stoji "K" u naslovu teme :D nego tesko izgleda da cu ga naci, veoma redak model i jos redji motor, ali iskreno dao bi ga za konu :D:D:D:D:icon_smile:
 
flash_back je napisao(la):
^ kupujem druze, stoji "K" u naslovu teme :D nego tesko izgleda da cu ga naci, veoma redak model i jos redji motor, ali iskreno dao bi ga za konu :D:D:D:D:icon_smile:

vjerujem ti da je tesko,ja nekoliko djelova za svog trazim ali nista,a moj je bio siva metalik,pa ga ja prespricao u plavu.hehe :icon_smile: .pozz
 
Početnik
teze mi je sa konom, je*bes kola, i ova sam ostavio da gori (bila kuca na 15 metara), mogao sam ja to da spasim nego imao sam mnoogo preca posla :D:D:D da ne idem u detalje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top