K: Passata

K: Passata

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kupujem passata 3bg 02-05 god., po mogucnosti highline oprema, da nije preso vise od 150000km, ako neko znad gdje ima nek javi
 
Član
prijatelju teško ćeš naći passata tog godišta da nije prešao više do 150000

sretno,
 
Član
rile tvoj mi nepase iz razloga sto si kentrao nesto oko motora podizao mu konjazu, bile 18ke i take gluposti
prijatelju sve se more nac pa i to,
harach postavi malo slika i sta ima od opreme
 
Član
podizanje konjaze nije kentranje neznam ni sta to znaci, nisam mu ja podizo konjazu sarafcigerima, ako je tako onda je makar 50 % auta na ovoj stranici NAKENTRANO s nekim glupostima
 
Član
nemam ja nista protiv tovga auta. za moj pojam meni je to kentranje, koliko sam cuo to cipovanje uvecinu slucajeva nije zdravo za motor, farbao si branike u boju auta, farovi nisu orginalni, bile na njemu 18-ke, po nasim putevima to nije nimalo zdravo drugo je po njemackoj vozat s tom felgom i gumom kroz 40-45, jos neznam jeli bio spustan. meni neodgovara ja trazim sebi klasiku sa highline opremom
 
Član
E, auto koje nije ni malo kako kazes "kentranjano" na ovom forumu nes naci,tako da mislim da si pogresio mjesto gdje ces da trazis auto....
 
Član
znam to jako dobro, koda ja moram kupit to auto od clanova s foruma, mozda negdi neko zna gdje ima ili nesto slicno
 
Ne znam zasto si postavio ogranicenje kilometraze na 150 000, to sada ja barem ne bi gledao kad bih kupovao, jer racunaj da ni u jednoj auto kuci neces kupiti auto pa i privatno tesko da mu nije vracena kilometraza barem za jedno 30 000 (radio sam u firmi gdje se auta prodavala pa ti mogu iz iskustva reci) vec otjeraj gledaj stanje auta kakvo je a ne kilometrazu, ima ih koji gotov pa duplo vrate, to je opet moj savjet, nema ljutnje!
 
Član
znam ja dje ima takav sto hoces 2004. god highline koza navigacija ima sve 1.9 tdi, tamno plavi za 14500KM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top