K: okvir oko satova za golf 1

K: okvir oko satova za golf 1

Član
Kupujem navedeno, okvir oko satova i ujedno nosač prekidača, slike će reći na šta mislim, novi tip unutrašnjosti...

HPIM2006.jpg


Seite08.jpg


062/467-027
 
Početnik
ja zaboravio provjerit, a siguran sam da imam, i to citava, nigdje nije napuklo, samo nisam siguran jel stariji ili noviji tip table, sutra ti javim sigurno..
 
Član
Hajmo dečki, kako ćemo poslovat? Ja sam u Olovu. Eventualno dolazim do Sarajeva ili neko moj to može pokupit u Sarajevu, ili ako vi imate bolje prijedloge, slušam. Znači okvir treba da je novi tip.
 
Član
Dzenad je napisao(la):
Hajmo dečki, kako ćemo poslovat? Ja sam u Olovu. Eventualno dolazim do Sarajeva ili neko moj to može pokupit u Sarajevu, ili ako vi imate bolje prijedloge, slušam. Znači okvir treba da je novi tip.

kod mene je od novije tipe izvadena iz mog keca
 
Član
anes golf je napisao(la):
Dzenad je napisao(la):
Hajmo dečki, kako ćemo poslovat? Ja sam u Olovu. Eventualno dolazim do Sarajeva ili neko moj to može pokupit u Sarajevu, ili ako vi imate bolje prijedloge, slušam. Znači okvir treba da je novi tip.

kod mene je od novije tipe izvadena iz mog keca

Anese brate iz Konjica, davaj broj telefona, adresu, broj lične karte, matični broj i ostale podatke :) jer ako sve bude po planu za otprilike 3 dana moj čojk prolazi kroz Konjic pa da mi to pokupi, a ti prethodno spakuješ, okvir, prekidače, lampice, sve što ima na njemu ;).
 
Član
Dakle i dalje u potrazi za okvirom NOVI TIP. Danas dobio okvir od Anesa - STARI TIP. Ko ne zna o čemu je riječ, neka dobro pogleda slike koje sam stavio. A u toku dana ću dodat i sliku okvira stari tip.
 
Član
Pa kad se pavite pametni ja sam rekao imam identicne kao na prvoj fotografiji SMEDJE 2 komada
 
Član
160320106657.jpg


Anese, Anese ovo je taj tvoj i ni u snu nije isti kao na slikama iznad, al nea veze, sad je kasno...

Davore, unutrašnjost mi je crna... Ne znam na šta bi ličilo ako bih pokušao farbat taj tvoj okvir. Ako ti nije frka baci sliku da vidim.
 
Top