K: oil filter adapter ( sandwich ) vw 16v

K: oil filter adapter ( sandwich ) vw 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sUx

Član
da neko slucajno nema za prodati ovaj adapter za vw 16v , to je ova mala dzidza ispred hladnjaka ulja na slici ...

30iar28.jpg
 
Član
nov ako imas intersa javi,samo ti taj dio treba ili jos nesta ??
35 eura +postarina za bosnu ili bus
 
Član
Imam ja jedan ... neki je univerzalni, nov, nbikad montiran.
Dacu ti povoljno, akosi zainteresovan, javi se u PM da ti posaljem slike da vidis odgovara li ti ;)
 

sUx

Član
ekrem_ je napisao(la):
imam ja od kadeta 2.0

neznam da li pase od kadeta ,u pitanju je blok 2.0 16v abf

mtopic je napisao(la):
Imam ja jedan ... neki je univerzalni, nov, nbikad montiran.
Dacu ti povoljno, akosi zainteresovan, javi se u PM da ti posaljem slike da vidis odgovara li ti ;)

neznam topicu posalji slike a moram izmjeriti kod sebe koji navoj ide ali ako je univerzalni valjda bi trebao da pase

335i je napisao(la):
nov ako imas intersa javi,samo ti taj dio treba ili jos nesta ??
35 eura +postarina za bosnu ili bus

gledao sam na ebay-u ima ih ali dok dodje mrsko mi cekati mislio sam ako neko ima ovde u bosni da to rjesim za dan dva sa dostavom ,hvala kralju tebi ako nista ne skontam narucicu sa ebay-a . pozz
 

sUx

Član
Dejan 16v je napisao(la):
Imam ja od kr-a mi ostao, ali nije kao na slici nego crijeva idu na selne nije holedner!

hmm... znam da od 8v gti fabricki hladnjak ulja sa crijevima pase i na 16v kr , ali na abf su rupe malo drugacije... dejo uslikaj pa da vidim o cemu se radi ako bude odg dog cemo se
 
Član
sUx je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Imam ja od kr-a mi ostao, ali nije kao na slici nego crijeva idu na selne nije holedner!

hmm... znam da od 8v gti fabricki hladnjak ulja sa crijevima pase i na 16v kr , ali na abf su rupe malo drugacije... dejo uslikaj pa da vidim o cemu se radi ako bude odg dog cemo se

2j2t9ft.jpg

2s12ebs.jpg


Evo Sux!
 

sUx

Član
Dejan 16v je napisao(la):
sUx je napisao(la):
Dejan 16v je napisao(la):
Imam ja od kr-a mi ostao, ali nije kao na slici nego crijeva idu na selne nije holedner!

hmm... znam da od 8v gti fabricki hladnjak ulja sa crijevima pase i na 16v kr , ali na abf su rupe malo drugacije... dejo uslikaj pa da vidim o cemu se radi ako bude odg dog cemo se

2j2t9ft.jpg

2s12ebs.jpg


Evo Sux!

imam i ja ovaj adapter ,ali ovo je fabricki nema prikljucke za holendere da bi pruzio crijeva i hladnjak stavio ... ova kocka fabricka se skine kad se stavlja onaj adapter odgovarajuci za 16v .,.. ako to naleti nek se javi bilo ko ,ako pase kupujem
dejo tebi hvala al imam istu kocku :icon_eek:
 
Član
uzmi od fiata tipa 1.9td ili neke alfe 155 komplet sa holenderima i adapterom i hladnjakom mozes naci do 50KM po otpadima.
 

sUx

Član
UZUKI_GS je napisao(la):
uzmi od fiata tipa 1.9td ili neke alfe 155 komplet sa holenderima i adapterom i hladnjakom mozes naci do 50KM po otpadima.

uzeo bi odma da pase ,ali sumnjam da je isto ... od 8v gti fabricki adapter ne pase ,a kamo li od fiata i alfe :icon_confused:
 
Član
Evo drug ... konacno se sjetih da nadjem taj djavo i da uslikam.



To je taj univerzalni adapter, koji moze sluziti za postavljanje senzora za cukice za pritisak i temp. ulja, ali moze se iskombinovati i za to sto tebi treba, samo sto bi morao napraviti adaptere (prelaze) za holendere od hladnjaka, ali to kod svakog tokara mozes rijesiti za malo para. A ova dva nastavka su sa razlicitim navojem, tako da bi jedan od njih sigurno trebao odgovarati navoju od tvog filtera za ulje.

Ako ti ovaj odgovara ja ti ga dam za 30 KM ... (platio sam ga skuplje, ali nikad ga nisam ugradio i samo mi bezze stoji u ladici)
 

sUx

Član
mtopic je napisao(la):
Evo drug ... konacno se sjetih da nadjem taj djavo i da uslikam.



To je taj univerzalni adapter, koji moze sluziti za postavljanje senzora za cukice za pritisak i temp. ulja, ali moze se iskombinovati i za to sto tebi treba, samo sto bi morao napraviti adaptere (prelaze) za holendere od hladnjaka, ali to kod svakog tokara mozes rijesiti za malo para. A ova dva nastavka su sa razlicitim navojem, tako da bi jedan od njih sigurno trebao odgovarati navoju od tvog filtera za ulje.

Ako ti ovaj odgovara ja ti ga dam za 30 KM ... (platio sam ga skuplje, ali nikad ga nisam ugradio i samo mi bezze stoji u ladici)

hvala mirso , samo da te pitam ,ova 2 mala imbusa izvrnu se jel tako i tokar napravi neki prelaz za holendere da izvedem odatle crijeva do hladnjaka ... to recimo izgleda ovako
34y2pky.jpg


pare nisu problem ako mi moze uzecu ga pa cu se zajebavati malo s tokarom da mi prepravi da mogu skopcati crijeva od hladnjaka ulja i nadam se da ce funkcionisati ....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top