K:obrvu za Golf MK I

K:obrvu za Golf MK I

Član
pozz raja,treba mi obrva za golfa keca,dva fara,rekose mi u sarajevu na pijaci ima,zna li neko malo detaljnije,da li sto posto ima,koja je cijena,i kojim ja to danom mogu kupit,posto iimam jednog prijatelja koji je iz sarajeva,idemo zajedno na faks u travnik,pa da njega zaduzim da mi to kupi i ponese u travnik.
Molio bih one koji znaju da me malo upute,da mogu covjeku rec;)
 
Član
ma jarane ima ti to sigurno na pijaci....cijena ti je 10 km ja mislim...mada to bi trebao da imas kod svakog plasticara da kupis...
 
Član
ma nema to ovdje u j*enim zavidovicima,ima ali je lose bas,ne lici na lajsnu,,volio bih da mi to ovaj prijatelj kupi u sarajevu na pijaci,usput mu je,samo sto se trebam raspitat kojim danom moze naci i tako to,,valjda ce se nac vec neko ko je to kupovao ;);)
 
Član
ArminM je napisao(la):
ma nema to ovdje u j*enim zavidovicima,ima ali je lose bas,ne lici na lajsnu,,volio bih da mi to ovaj prijatelj kupi u sarajevu na pijaci,usput mu je,samo sto se trebam raspitat kojim danom moze naci i tako to,,valjda ce se nac vec neko ko je to kupovao ;);)

ima na pijaci 100% a pijaca je nedeljom mogu ti zbaviti broj od momka samo mu odes kuci i uzmes lajsnu. ona kosta 10km
 
Član
anes golf je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
ma nema to ovdje u j*enim zavidovicima,ima ali je lose bas,ne lici na lajsnu,,volio bih da mi to ovaj prijatelj kupi u sarajevu na pijaci,usput mu je,samo sto se trebam raspitat kojim danom moze naci i tako to,,valjda ce se nac vec neko ko je to kupovao ;);)

ima na pijaci 100% a pijaca je nedeljom mogu ti zbaviti broj od momka samo mu odes kuci i uzmes lajsnu. ona kosta 10km

budel on na pijaci nedjeljom,u koliko sati ako bude,da posaljem druga da mi to kupi,uzeo bi dvije ako je cijena 10km;)
 
Član
sad ne znam da li moram narucit te lajsne,ili ce biti u nedjelju na pijaci sto posto,,ovdje kod mene nema,bar ne lice na lajsne
 
Član
Bump:cool:
imal ko broj ovog momka,da ga nazovem da vidim da li ce biti ujutro na pijaci,posto ovaj moj drug skoro ne zna nista oko auta,kad vidi da ga nema odustat ce od trazenja obrve:icon_sad:
 
Top