K&N filter (panel) - koliko je dobar?

K&N filter (panel) - koliko je dobar?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nedobiješ ništa s njim. sa gljivom dobijaš malo bolji zvuk,sa panelom nedobijaš ni zvuk.ta tekućina ti košta skoro kao i filter.ako planiraš voziti isto auto sljedećih 100 000 kilometara,onda se isplati:)
 

MTR

Član
tekucina ne kosta kao i filter vec je oko 30 maraka i moze pofino trajat , gljiva - kad je stavis samu nema efekta osim na zvuku - kad ide cijeli kit ima i te kako .
Eno primjer sam postavio sa dino za 2,0 motor - razlika +18 KS
 
Član
MTR je napisao(la):
tekucina ne kosta kao i filter vec je oko 30 maraka i moze pofino trajat , gljiva - kad je stavis samu nema efekta osim na zvuku - kad ide cijeli kit ima i te kako .
Eno primjer sam postavio sa dino za 2,0 motor - razlika +18 KS

te dino mašine i nisu baš poznate po pouzdanosti rezultata.čak i rezultati novih auta iz tvornice znaju jako varirati na tim dino testovima.18 ks sa zračnim filterom??daj,uozbilji se
 
Član
Toliko je dyno ocitao a svi znamo za sta se dyno koristi.

uostalom nije to samo filter,nego komplet kit...ili kako bi reakli K&N's Performance Air Intake System
699503tfk47139294719443.jpg


a obicni panelni filter koji dodje umjesto zamjenskog, ima dozivotnu garanciju, bolji protok zraka, odziv na gas... preporucuje se kod chiptuninga, posebno ona POWER varijanta
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Dobijes bolji protok zraka i bolji odzvi na gas. Motor lakse dise..:icon_smile:

A imas kod Muhe ako si iz Sarajeva u Caraudio DEMO masinu koja pokazuje razliku izmedju obicnog i KN filtera. Inace da ne valja nebi ga preporucivali u SM-u za POWER varijantu...onu najjacu..:D

;););););););)
 
Početnik
ja sam upravo potrosio svoj "recharge kit"
tu su bile 2 stvari, jedna sa kojom se natopi mokra gljiva i to je nagrizalo prljavstinu, to se ostavi recimo 10min prije pranja vodom
drugo je ulje u spreju sa kojim se naulji gljiva kad se osusi

gdje to ima najblize kupiti sad? ja sam u mostaru
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top