K:Maglenke za golf 4, sto se postavljaju u far, original!

K:Maglenke za golf 4, sto se postavljaju u far, original!

Član
nikad to ne moze bit ko original far sa maglenkom samo da znaš , za 100 Km mozes uzet oba fara sa maglenkom
 
Zasto ne moze? Koliko sam mislio maglenke stoje na tri sarafa koja kada odvijes izvadis onu plastikubi ubacis maglenku. Ako sam u pravu to nije neki posao.
 
Član
Zasto ne moze? Koliko sam mislio maglenke stoje na tri sarafa koja kada odvijes izvadis onu plastikubi ubacis maglenku. Ako sam u pravu to nije neki posao.

Nisam jos primijetio ni u jednog da se ona plastika moze skinut bez sječenja i kruženja rupe

a šta ćeš sa prekidačem ? treba ti unutra prekidač novi za svjetla
 
Kod mene su Valeo farovi tako da ne bi trebalo da bude problema, a sto se tice prekidaca nije problem naci originalan a mogu se i na postojeci spojiti, da rade zajedno zadnja i prednje maglenke.
 
Član
unutarnji prekidac ne mora mijenjati, na njemu vec ima za maglenke, sve i jedno auto mora imati po propisima zadnje ssvijetlo za maglu... Ja mislim da cak ima i instalaciju dovedenu do fara za maglenke samo treba ubaciti unutra i skopcati...
 
Znam da moze i na postojeci prekidac al ako hoces bas fabricki onda onaj sa dvije pozicije za maglenke da odvojenon pali prednje i zadnje
 
Top