:K Laptop do 600km, Samo sivi, ilil Bijeli.

:K Laptop do 600km, Samo sivi, ilil Bijeli.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ekipa kao sto pise u naslovu kupujem laptop do 600km. Glavni uslov je da je Bijel, ili ak vec nije bijel, da je Siv. A ak cijena bude pratila karakteristike, i ak bude neki brend, tipa dell, toshiba lako se dogovorimo. Pa eto ako ima tko nek izbaci ponudu tu ili na pm.
 
Član
Druze samo me ispravan zanima i bez ikakvih problema, svakako bi ga ja istestirao jer nije malih 600km dat za polovan lap, i ocekujem da radi za tu lovu.
 
Član
Pošto ti ništa drugo nije bitno osim boje, otiđi u trgovinu informatičke opreme i gotovo
 
Član
To je curi za poklon, znate kakve su zene, u svemu gledaju da je sminka, crni nece ni u ludilu. Pa tako da sam spreman dati do 600km za polovan u jednoj od dvije boje, ak ne nadem, kupit cu nov, ali nesto jaci, ti novi celeroni po 500 i kusur nevaljaju vragu.
 
Član
tvoj izbor burazzzz, ali ja ne bi djaba to uzimao, laptop ako je dobar ne prodaje se, uvijek ima neki razlog prodaje polovnog, a nije sigurno sto neko hoce bolji, nego sto mu je baerija slaba, sto mu se resetuje cim se zagrije i slicno, govorim ti iz vise iskutava ne samo svojih nego ljudi koji se bave time, imas ti nov kupiti i rozi, a poklon je.
;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top