K:Kupujem sivu kozu,BMW ili Passat!!

K:Kupujem sivu kozu,BMW ili Passat!!

Član
Ne znam raja kak oda obajsnim ali znam da u BMW dodje ta ijansa sive i u passata 3bg..
Znaci uzeo bih nekolika kvadrata ove sive koze ako neko ima ili zna nekoga lijepo bi bilo.U Mostaru nema uopste sive koze bilo koje nijanse da je to za ne povjerovati..

01398561322366660034.jpg

96352629055917814714.jpg

64893283014660731233.jpg
 
Član
Kontaktiraj Mahira iz Doboja on drži radnju u kojoj prodaje kožu i materijal za tapaciranje, moguće da ima tu nijansu
 
Član
Ako dobro vidim po ovim slikama ovo je Elephant ili Caffe Latte,ne vidi se bas najbolje,dok smo radili stolice za Njemacku stizala je koza iz Njemacke jer u Bosni nije bilo pravog dobavljaca mislim kvaliteta kakvog su zahtjevali.Neki dan na poslu sam se sjetio ove teme i isao na Poculicu kod jednog lika koji je ovdje kod nas glavni sto se tice tih materijala za tapaciranje (spuzve,eko koza...)on nema prave koze jedino ima ovu sinteticku a to je sranje brzo se oguli rjetko mozes naci kvalitetnu.Mislim da u SBK nema vise nigdje to pronaci mozda clanovi iz Bugojna ti mogu pomoci jer je gore nekad bila kozara.Pozdrav
 
Član
Ako dobro vidim po ovim slikama ovo je Elephant ili Caffe Latte,ne vidi se bas najbolje,dok smo radili stolice za Njemacku stizala je koza iz Njemacke jer u Bosni nije bilo pravog dobavljaca mislim kvaliteta kakvog su zahtjevali.Neki dan na poslu sam se sjetio ove teme i isao na Poculicu kod jednog lika koji je ovdje kod nas glavni sto se tice tih materijala za tapaciranje (spuzve,eko koza...)on nema prave koze jedino ima ovu sinteticku a to je sranje brzo se oguli rjetko mozes naci kvalitetnu.Mislim da u SBK nema vise nigdje to pronaci mozda clanovi iz Bugojna ti mogu pomoci jer je gore nekad bila kozara.Pozdrav

E to je to,uzeo bih pravu,moze sa teksturom onom isto kao u BMWa,svejdeno mi je,ovu nijansu je bas tesko naci,jedino ce mi ostati da po otpadima trazim siva kozna sjedista i derem sa njih ali nemam opet dovoljno onda..

Hvala ti kolega svakako ;)
 
Član
Ajd sutra s posla cu svratiti u Vitez na jedan otpad ima dosta novih auta pa cu pogledat,nista ba ovdje smo da pomognemo jedni drugima
 
Član
Pa sa čime onda ovi rade autopresvlake od kože, nije prava koža al služi godinama i nije to baš toliko nekvalitetno, m-gratex daje dvije godine garanciju na svoje presvlake mojim je vec 4 godine pa se nije koža nigdje smanula i popucala

http://www.autopresvlake.ba/

Pitaj mogul ti poslati te kože poštom
 
Top