K:kraljevskog pekinezera

K:kraljevskog pekinezera

Član
sto mladji to bolji:D:D:D:D:D zenku, ako neko ima poznanika da prodaje nek pise kontakt.. hitnoooo
 
Član
nisam bas upucen u to, djevojka hoce pekinezera pa sam nasao neke oglase ali su bas stari i pisalo je kraljevski pekinezer pa sam i ja stavio u oglasu mislio sam da je to to :D:D:D kraljevski nekraljevski ja djevojci moram naci :D:D:D:D:D
 
Član
elmir je napisao(la):
nisam bas upucen u to, djevojka hoce pekinezera pa sam nasao neke oglase ali su bas stari i pisalo je kraljevski pekinezer pa sam i ja stavio u oglasu mislio sam da je to to :D:D:D kraljevski nekraljevski ja djevojci moram naci :D:D:D:D:D

to samo u bosni postoji :lol: ne ozbiljno. samo ovdje ces naci oglase psa sa prefixom kraljevski. ne nasjedajte dzaba http://www.ksrs.org.rs/display/fci/index.php?FCIgroup=-1&slovo=P
 
Član
samo da je pekinezer zdrav i lijep:D:D pare koliko vise manje nie bitno:D samo da sad npr nije 5x skuplje nego inace.. nije ogranicen ugl budjet.. samo da je sa psom sve ok
 
Član
i jos nesto, ako si odlucio za pekinezera - dobro pogledaj na netu slike steneta PEKINEZERA i stene TIBETANSKOG SPANIELA - lice, a ovde prodaju sve pod pekinezer. tako da na kraju imas drugog psa nego sto si zeljeo.

zelim ti uspjeh u potrazi :)
 
Član
armine sta je s ovim psom? vidis sto rcat govori nemoj da ispadne da je nesto drugo a ne sami pekinezer :D:D:D:D ni nerazumijem se toliko al eto hebi ga, reci mi cijenu ZADNJU znaci ko meni iiiii jeli u zavidovicima, ako se odma dogovorimo sutra dolazim po njega
 
Član
to sam ti samo napisala, ukoliko ste se zagledali u pekinezera i njega odabrali po opisu karakternih osobina koje vam odgovaraju. ukoliko je "samo sladak" onda ce i "kraljevski" pekinezer ucinit svoju uslugu. iako te dvije rase opticki lice - karakter im je totalno razlicit.
 
Član
vladica85 je napisao(la):
Kupi bolan curi civavu :lol:

ma vala ja najradije nebi nista, neg vcrs pricao sa njom hoce pekinezera i bog, pa reko da joj ja nadjem i uzmem, zato mi je pomalo i hitnoooo :D:D:D
 
Član
nije druze ovaj pas na prodaju, cak vise nije kod mene, nego sam ti htio reci gdje sam kupio, i skoro sam gledao bilo je opet

mozda ovaj moj i nije po nekim strucnim osobinama izgledao kao pekinezer kada je bio mali, ali fkt je izrastao u pravog pekinezera, al da ti ne pricam vise
otidi u FIS u onu radnju sa kucnim ljubimcima, iznenadit ces se kakvih pasa sve imaju
jos ti mogu dati broj od jednog covjeka, kod kojeg je moja cura kupila stene kokel spanijela, isto zenkicu, prelijepa je svegami, ne raste puno, a ljepsa je od pekinezera za klasu. Taj covjek stvarno drzi do pasa, i sve su mu rasni
opet ti mozda gledas da kupis vec odraslog pekinezera:icon_confused:
 
Član
ili stene ili odraslo svejedno je ali bi bolje bilo da stene uzmem.. pogledat cu u fisu kad budem isao, kontao sam danas ali moram do nje u bugojno, aa nasao sam na piku zenku staru 2i po godine, samo nezz jel o prestaro kad se nerazumijem, kaze covjek umiljata ofo ono, pa vidjet cu jos, ja bi najvise danas volio to kupiti radi djevojke ALI nemozes na silu nista..;)
 
Član
ma u bugojnu imas na milion mjesta da kupis, ljudi se tamo masovno bave time, mi smo u bugojno isli i po ovu zenkicu kokel spanijela i muzijaka zlatnog retrivera. Oba psa platili 700km sa urednim papirima normalno:icon_biggrin:
 
Top