K: Kljuc za gewinde

K: Kljuc za gewinde

Član
Kupujem kljuc za gewinde (fK- ali pase i od ostalih), moze i na posudbu na par dana ako neko ima.. Hvala unaprijed
 
Član
Kažu da paše nekakav ključ od vatrogasnih crijeva ili po originalu d anapraviš sebi ako kod koga nađeš,da ti tokar uradi :D
 
Član
hvala ti na info, a tokar mi je zadnja solucija.. jer nece ni on ispod petobe to da radi...
 
Član
Jel to niko nema od kolega sa foruma(svi gewinde furaju), da posudi na jedno 7 dana kljuc.. castim pice ;)
 
Član
Ne kontam kako moze tokar traziti 50 da napravi taj kluc a distancer od 30mm za kojeg ode vise materijala i i preciznosti naprave za 25-30km ili cak adaptere naprave a gdje je materijal od 30mm debljine, pa izbisiti rupe pa prosiriti da mogu stati serafi na napraviti konuse za serafe pa probiti ostale rupe pa urezati navoj i taj adapter napravi za 30-35km... Pa nek ti samo taj gornji dio sto odvrce gevindu, neka ti tokar napravi, nece uzeti vise od 10-15km i onda samo uzmes komad cijevi i zavaris kao drsku i zivio... To te vise od 20km nece izaci sve zajedno da ti napravi i zavari cijev, ako i toliko izadje...
 
Član
sve je to meni jasno druze.. al nece ljudi da rade, to je fazon nece on ispod petobe i to ti je to.. mogu uzet sarafciger i lupat cekicem ali necu da razvalim sve, iskreno razocaran sam u ovaj forum, sve neka kolegijalnost.. 80 posto ljudi iz SA ima gewinde i niko nece da posudi, kao da cu ga pojest.. al ugl hvala momci
 
Top