K: Gumirani znak , logo , emblem i sl?

K: Gumirani znak , logo , emblem i sl?

Trazim nekoga ko pravi gumirane znakove , embleme ili slicno . Treba mi u volanu da se uradi nesto po mojoj zelji znaci kao standardni logo print samo da je gumiran ili nesto na taj fazon.
Da ne uplodam opet slike ima ih par sa pika pa mozete detaljno pogledati

http://www.pik.ba/artikal/4466701/gumirani-znak-logo-emblem-i-sl/
 
Član
graficke radnje, raspitaj se ko vrsi izradu i prodaju reklamnih privjesaka za kljuceve, stampu na upaljace i hemijske olovke! Sigurno i ovo radi, znam jer i u Mostaru ima firma koja se sa istim bavi, a ovo sam prepoznao po onim privjescima za kljuceve prave logo malo deblji kao gumiran...sad nezz ko to u Sa radi..
 
Nasao jednu firmu rekli mi da se ne isplati. Jer kao ono je mas proizovodnja a ja zelim samo jedan i bilo bi najmanje 100km sto je previse
 
Član
Ima kod nas tu u Srebreniku ak se ne snadjes javi odnijet cu ja nek ti napravi pa poslati postom !

Pa uiz tu masovnu proizvodnju ubaci da odradi i ove 2-3 barem tak' ovi rade, znaci ne napravi ti odmah cim dodjes nego ostavis sliku kazes kako ces i on kad bzde radio za neku firmu veci broj komada usput odradi i to :icon_smile:

A imas i ovog lika, salje i postom http://www.facebook.com/auto.stikeri.znakovi?fref=ts
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Nasao jednu firmu rekli mi da se ne isplati. Jer kao ono je mas proizovodnja a ja zelim samo jedan i bilo bi najmanje 100km sto je previse

Poz, sta si uradio jeli li kontaktiro ovog lika iz BG, mozda bi i ja sta naracucio(ove zmijice i za felge znakove Alfa) pa da zajedno izvrsimo nabavku. Hvala
 
znam za ovog i Srbije , pricali smo sve moze al eto bilo mi pegla cimati covjeka zbog jednog logo-a. Mirso ako hoces moze zajedno nesto izmajmunisati pa da nam posalje?
 
Član
Dobro radi ovaj iz Srbije , i ja sebi moram par naruciti, ne znam kave su cijene dostave ....
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
znam za ovog i Srbije , pricali smo sve moze al eto bilo mi pegla cimati covjeka zbog jednog logo-a. Mirso ako hoces moze zajedno nesto izmajmunisati pa da nam posalje?

neznas kolike su mu cijene ? dali se uopste isplati, ma ne mogu vjerovati da kod nas u gradu niko se ovim ne bavi uzas :icon_mad:
 
Administrator
www.dizajnstudiomis.com

kontaktiraj ih, mozes i preko e-mail-a odgovore veoma brzo i vidi da li rade :)
 
Administrator
vidis da radi :D

greska do mene :);)

PS: Ako budu radili i dogovoriš se, mogu ja to preuzeti i poslati ti u koverti :) Oko dostave nije problem :)
 
Top