K: Golfova, Jettu mk2, dizel i benzin

K: Golfova, Jettu mk2, dizel i benzin

Početnik
Kupujem:

- Golf II, 1.6 dizel ili turbo dizel, u dobrom stanju, do 3000 KM max!

- Golf ili Jetta II, 1.6 ili 1.8 benzin, pozeljno da je limarija dobra, motor ne mora ni imati, do 2500 KM, max!

Ponude na pm ili 061-745-210, 061-750-264!
 
Legend
druze
ima ovdje prodaje komsija
intercooler za 3800
ima kod nokkica tamo neki lik prodaje cini mi se benzinjara 1.3 za 1800
 
Član
ima mi komšija jettu 1.3 benzin, u extra stanju, bar naokolo, a ostalo nezz
prodaje je i nezz tačno koja je cijena, vidim sutra i javim ti,i broj ako hoćeš, ako ti nije daleko doci do bug
 
Početnik
.nOke, dizel do 3 hiljade, nista preko...i naveo sam vec da 1.3b nije pozeljan...1.6 ili 1.8 benzin..
 
Član
druze ima jedan drug u sarajevu prodaje golfa II 1.8 gti,onaj special,znam da fabricki ima el podizace,i koliko znam dobar je,ako si voljan mogu te povezat s njim,pa pogledaj. On takodje ima i jettu 1.6 dizel,farbana je proslo ljeto,pa ako hoces mogu te povezat s njim da pogledas ta auta;)
 
Početnik
Ako je crni golf taj "special", gledao je jaran vec....a jettu necu dizela, samo benzin... ;)
 
Član
to je taj... nije gti, 1.8 karb je, puno para sa obzirom na godiste i motor.. A ako je to ona zelenkasta (cini mi se) jetta, onda je neko dobro smutio farbanjem :D
 
Član
jest ba,vidis da znate. Jetta je bila udarena, to bi svakako rekao,ali golf koliko znam nije,mogao bi ja da ga pitam da spusti cijenu ako hocete. Ja znam da golf ide samo tako, vozio sam ga u petak navece
 
Početnik
funky je napisao(la):
to je taj... nije gti, 1.8 karb je, puno para sa obzirom na godiste i motor.. A ako je to ona zelenkasta (cini mi se) jetta, onda je neko dobro smutio farbanjem :D

ne pocinji spamat, ovaj momak je iz Zavidovica :D
 
Član
Oggy je napisao(la):
funky je napisao(la):
to je taj... nije gti, 1.8 karb je, puno para sa obzirom na godiste i motor.. A ako je to ona zelenkasta (cini mi se) jetta, onda je neko dobro smutio farbanjem :D

ne pocinji spamat, ovaj momak je iz Zavidovica :D

suti, raciju cu ti na ledja navalit!








:lol::lol:
 
Top