K: GOLFA 1 GTI

K: GOLFA 1 GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ArminM je napisao(la):
ovaj narandzasti golf je od clana sa foruma, vw_damir ja mislim da ide nick

jeste i mogu reci da auto prelijepo izgleda uzivo!

bio je jedno vrijeme lik iz SA prodavao originalnog keca gti bijeli velika stopa za 4000KM
znaci auto komplet restaurirano jedino sto nije bilo originalno su kozna sjedista odnosno fabricka presvucena u kozu
 
Član
s1ck je napisao(la):
bio je jedno vrijeme lik iz SA prodavao originalnog keca gti bijeli velika stopa za 4000KM
znaci auto komplet restaurirano jedino sto nije bilo originalno su kozna sjedista odnosno fabricka presvucena u kozu

Ako se ne varam taj GTI je bio od autora ove teme... :icon_biggrin:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
bio je jedno vrijeme lik iz SA prodavao originalnog keca gti bijeli velika stopa za 4000KM
znaci auto komplet restaurirano jedino sto nije bilo originalno su kozna sjedista odnosno fabricka presvucena u kozu

Ako se ne varam taj GTI je bio od autora ove teme... :icon_biggrin:

jbg nisam znao
svejedno svaka mu cast!
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
bio je jedno vrijeme lik iz SA prodavao originalnog keca gti bijeli velika stopa za 4000KM
znaci auto komplet restaurirano jedino sto nije bilo originalno su kozna sjedista odnosno fabricka presvucena u kozu

Ako se ne varam taj GTI je bio od autora ove teme... :icon_biggrin:

Evo ga
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=A9TsT0Wr9PQ[/video]
 
Član
Da, to je taj, nisam ni ja siguran da je to bio Emirov, al znam da je on nekad oglas za njega postavljao :icon_biggrin:

 
Član
Eh da toj je moj bivsi...otisao u njemacku svaki dan zalim sto sam ga prodao... Pa mi sad hocu opet

Ovaj sa pika sam gledao neki dan sa Pala momak - ogromna rupa na vratima od hrdje zadnji platobrani vezni lim sve unisteno, na autu ima 2cm kita sa strana..


Dajte kakve druge prijedloge...bilo kakve
 
Član
Emir123 je napisao(la):
Eh da toj je moj bivsi...otisao u njemacku svaki dan zalim sto sam ga prodao... Pa mi sad hocu opet

Ovaj sa pika sam gledao neki dan sa Pala momak - ogromna rupa na vratima od hrdje zadnji platobrani vezni lim sve unisteno, na autu ima 2cm kita sa strana..


Dajte kakve druge prijedloge...bilo kakve

Zaboravio si dodat da su pragovi i na nekim djelovima pod struhao ;)

Najbolje bi ti bilo potrazit na prostoru hercegovine jer su puno ocuvaniji, ja ti javim za ova dva keca i poslika mi ih ;)
 
Član
Haha fakat prag sa jedne strane unisten...

Hajd molim te, to bi bilo super...hvala puno pitaj i za cijenu naravno :)
 
Član
Emire ako trazis keca kao svoj, to neces naci u BiH 99% sam siguran. Jedino da kupis nekog u solidnom stanju pa ga opet sredjujes da bude kao tvoj.

Vidi ovaj oglas ako vec nisi, ovaj kec se prodao...

http://www.bhtuning.com/p-golf-1-1-6-gti-t-56972.html

Ako ti se auto svidja, kontaktiraj ovog lika sto je postavio oglas ovdje da te mozda poveze sa novim vlasnikom Golfa, mozda bi ga on prodao. Taj kec je restauriran malo prije nego je otisao na prodaju, a posto je i on autofan, trebalo bi da je auto uradio po PS-u. Zove se Emir kao i ti, znam kad je radio ovoga keca da je uzeo dva GTI-a, jedan za djelova. Kako je dugo i sam trazio keca GTI, mozda ima kakvu informaciju o nekom dobrom, negdje skrivenom :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top