K : glavcine i rukavac , golf mk3

K : glavcine i rukavac , golf mk3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Kupujem glavcinu i rukavac (za prednje tockove) od golfa mk3
256mm disk

ponude ovdje ili na pm
 
Legend
evo u kompletu , rukavac/glavcina , diskovi sa lezajevima , kljesta / crijeva, disk plocice mozda 2-3mj vozeno samo
ovo sa zadnje strane sto izgleda kao korozija,to sam namazao grafitnu mast,bas zbog stojanja

pa javni na pm ako ti treba druze,dogovorimo se

29kvvjd.jpg


20zo5g0.jpg


2enoz9f.jpg


wcd5ch.jpg
 
Legend
aha...vidim da trazi od trice , pa postavio sam ....ako ima isti onda mu pase i ventilirajuci disk bez ikakve zamjene
ja sam na golfa samo stavio ventilirajuce mjesto ovih i to je to ;)
 
Legend
aha, oke
meni trebaju 256

hvala na ponudi svakako, volio bih da sam to uzeo od tebe..
 
Legend
ma ok legendo,....odi malo obidji koji otpad,.....ako se ista moze naci....to moras moci naci ;)
 
Legend
enesss je napisao(la):
ma ok legendo,....odi malo obidji koji otpad,.....ako se ista moze naci....to moras moci naci ;)

to sam mu rekao da odmah uradi... al nOke je to... mora malo komplikovati... :smajli19:
 
Član
Otidji kod druga Floaaaaa on nek ti nabavi sve fino, a i postavi. Momak je za ove stvari profi, mislim da ti Liga ima njegov broj.
 
Legend
Brum Brum je napisao(la):
Otidji kod druga Floaaaaa on nek ti nabavi sve fino, a i postavi. Momak je za ove stvari profi, mislim da ti Liga ima njegov broj.
i to je dobra opcija... ;) al cisto sumljam da cu ga se tako laHko kutarisati... :lol:

.nOKe je napisao(la):
hahah suti.
hocel kugla odgovarati aaaaaa ?
ma pod jedan... kupio si na slijepo diskove i klijesta, a nisi provjerio niti mjerio jel ti pase...
ma pod dva... sad imas dvije opcije:
a - da prodas to i kupis ono sto pase na tvoja klijesta i glavcinu, znaci nove vent. diskove i plococe...
b - da trazis odgovarajucu glavcinu... pa da iskoristis to sto imas... ;)

i onda ... :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top