K: Fiat Panda

K: Fiat Panda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Dakle kao sto oglas kaze, kupujem Fiat Pandu, godista oko 90-og. Najnormalnija mi treba, bez platnenog krova, da nije Van.

Uglavnom za dB-a mi treba.
 
Član
Chuza je napisao(la):
Evo dvije: ;)

http://www.autopijaca.ba/index.php?vozilo=8&page=0&view=53725

http://www.market.ba/oglas/234172

gledaj godista ovim autima bogte.. ccc a i vidi cijene.. ebo te fiJat:lol::lol: ima ti moj drugggg pandu ROZU nije VAN ali je 4x4:cool::cool:
 
Putovanja.ba
Administrator
I kolko je ta Pink? To neka Paris Hilton limited edition :icon_smile:
 
Član
Fele je napisao(la):
I kolko je ta Pink? To neka Paris Hilton limited edition :icon_smile:

neznam ali nije skupa jer je godiste negdje bas to koje ti trazis..more bit bidne more bit nebidne nesjecam se vise..ali to je covjek picajzla uradio za sebe i vozao jebacka mu boja:lol: raspitat cu se ujutro odma pa cu ti javiti..neki dan pisalo na njoj PRODAJE SE ali sam i zapazio da se musterije lijepe na ovu pandicu kao muhe na gov.a mozda je i cijena povelika pa je nije jos prodao NEZNAMMMMMMM RASPITAM SE SUTRA:cool::cool:
 
Putovanja.ba
Administrator
A mozda je i do boje :) mislim da nije bas jeftina ako je 4X4, ako bude dobra cijena musterija sam bas zbog toga :) mogu i Dakar vozit :D
 
Član
Fele je napisao(la):
A mozda je i do boje :) mislim da nije bas jeftina ako je 4X4, ako bude dobra cijena musterija sam bas zbog toga :) mogu i Dakar vozit :D

pa ettt:cool::cool: samo da znas da je AUTO LUDILOOO sto se tice motora i unutrasnjosti jer to stari automehanicar voza-odnosno on inace kombije popravlja al et to je tu:cool: ako nebude vec prodata bem je ;) moj amidja je tjeo uzet da ima s posla na posao jer je mala ususna ali odustane nije mu zena dala:cool:
 
Član
Fele je napisao(la):
Elmire vidjel mi ti sta?

Jos uvijek u potrazi...

eeeee brate vidio sam.. jbg prodata prije 3 dana.. 87god. 4X4 EXTRA STANJE ZNACI i prodata za 3400KM.. trebale covjeku pare.. a inace auto cvoka..jbg vicu jos ovda ima li koje nisu teretne jer sam ih vidio nekoliko;)
 
Član
ej fele evo danas vidjo ovo auto, nije panda, al mislim da je ovo isto auto sto je i simic koristio, detalje neznam, al sam ti uspio napravit 2 slike:

i338969_03022009001.jpg
i338968_03022009.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top