K: felge kao na slici

K: felge kao na slici

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
au720-1880-s-1.jpg


Naručeno novo vozilo pa kupujem ovakve felge kao na slici.Naravno da su nove.Ako ima neko od ovih što se bave tim ,neka se javi na PP.
18-ke ili 19-ke
 
Član
nove replike u grudama dodju oko 600-650 eura mozra i manje zavisi kako je gazda raspolozen :) na keš lovu 10 % popusta imaš
 
TDi Power je napisao(la):
Sorry na offf,a kakvog kvaliteta su te replike,valjal to ista jer vidim ima feligi kakvih hoces...

ja imam na bmw-u nemogu da se ciste tj.nespada ono od kocnica nego se zalijepilo
a bbs-ove samo naprsko sa onim za felge malo sa cetkom i ko nove izgledaju !!!
 
Član
nema firma stranicu ova iz gruda
ali mogu samo reci da je kvaliteta ko star kondom :)
to kad ostetis i iskrivis mozes odma baciti drugu kupiti teske su i zna se desiti da nove nisu u balansu :)
nije djaba u italiji 60-100eura komad maximalno
e sad ako oces OEM i one se mogu naruciti ali mislim da boli glava koja je cijena
 
Član
Ma naručio sam A5 Audija,i sad ganjam nešto takvo otprilike da uzmem...pošto ovi kad naručuješ u salonu baš deru da to nije humano...

Uglavnom moram neku varijantu da zaganjam,pa vidjet ću šta i kako.Samo mogu vam reći da mu ovaj model baš dobro čučne...:icon_rolleyes:
 
na takvo auto ja nebih uzimao replike nego original, vidjao sam po piku da ih je bilo polovnih, al su isto cijene bile povisoke.. a da su felge hebeno dobre jesu. ;) nema audia kojem ne stoje. :cool:
 
Član
Ma druze i ne trazim replike...nek bude original i nek bude neka normalna cijena...a pitanje je gdje kupiti???:lol:
 
pa trazi po oglasima, mozda netko tko voza RSa zeli prodat te i sebi staviti druge. :) znam da sam vidio na piku, a sad nemogu da nadjem.. bude toga.
 
http://www.willhaben.at/iad/kaufen-und-verkaufen/marktplatz?orgId=19154346
Evo kod ovog tipa idem ja u utorak , da dajda od mene kupi sebi za A5 sebi,on nabavlja iz Njemacke ,pa ako imas nekog u Austriji ili navrnes do Beca i kupis !!
 
Član
Ja bi radje isao na replibu BBS- lm-a... Cijena je tu negdje mozda malo skuplje, al su fele sila za tvoj auto, po meni bolje od RS-ica...
wheelImage.png

Sorry za off ;)
 
Član
slazem se s 'greskom' :)

ako vec ulazes novce : be diferent ;)
uzmi nesto posebno i naravno origigi mani se falseva a gonis A5 :)

imas bezbroj dostupnih modela koje bi radije uzeo kao ove bbs, a ako vec zapinjes za RS onda odrijesi kesu i naruci iz germany, kako god to ti ne gine :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top