k:felge bbs rs 764

k:felge bbs rs 764

Legend
kao sto pise u naslovu kupujem bbs rs 764 15-ke 4x100 a mogu u obzir doci i 16 ;)
nasao sam jedne na piku ali mi izgledaju kao replika moracu jedan dan otici da ih pogledam
vr6poli29015.jpg
 
Legend
enesss je napisao(la):
16ke jubi 5x100 ?:icon_question:ima jedan tu prodaje

ne pasu mi te, samo ove sto su dolazile na polu gti 4x100
nasao sam ove na piku moram otici da ih pogledam
ovako mi izgledaju kao replika http://www.pik.ba/artikal/4502177/alu-felge/
 
Legend
odlicne felge
steta samo sto su 6j
obavezno uzmi /45 na njih, 50ke ruzno izgledaju bas..


iako bih ja uzeo RZ prije
sire su, manji et, ljepse izgledaju :)
 
Legend
.nOKe je napisao(la):
odlicne felge
steta samo sto su 6j
obavezno uzmi /45 na njih, 50ke ruzno izgledaju bas..


iako bih ja uzeo RZ prije
sire su, manji et, ljepse izgledaju :)

ove sto sam ja naveo mi se trenutno najvise svidjaju i mislim da bi predobro legle na moje auto, a nisu lose ni rz jesi li na ovakve mislio imas li kakvu ponudu
bbs-rz-414.jpg
 
Legend
jeste na te sam mislio
pa ja sam imao jedne prodao
ove su po meni puno bolje, kvalitetnije i vise mi idu na golfa
7j su, et 24 (za razliku od ovih rsica kojima je et 45, previse su uske i ubacene za golfa)

na piku imaju jedne bez cepova trenutno
pogledaj i ove
http://www.pik.ba/artikal/4082937/bbs-rx-16-7j-et42-4x100/
 
Član
RZ sam ja imao na golfu one crvene,ekstra felge,bas mu stoje i po et-u i sirini ;)
Ali ako uzimao te sto trazis bolje onda 16´jer kada nisu vec izbacene i siroke neka su makar malo vece :cool:
 
Legend
ma polako necu zuriti imam citavu zimu da uzmem nesto kako treba i da zavrsim sa mijenjanjem felgi :icon_smile: uzecu u obzir i ove RZ ;)
 
Član
stefan je napisao(la):
ma polako necu zuriti imam citavu zimu da uzmem nesto kako treba i da zavrsim sa mijenjanjem felgi :icon_smile: uzecu u obzir i ove RZ ;)

Ma tesko da ces sa tim zavrsiti,svi m itako mislimo ali opet nezadovoljstvo,dosade,ovo ono i uzimaju se druge..Evo u mene su sada ove BBS RX i bas mi se svidjaju,ostaviti cu ih jedino ako se prodaju za fine pare :D..A i sada mi je zao onih RZ sto sam imao ali sta ces..Sretno da nadjes ono sto trazis ;)
 
Legend
hvala ;) trenutno su mi u prvom plan one sto sam naveo u prvom postu 15 ili 16 ;) mada prije 16 sa gumama 195 45 ili 195 40 ;) a do sada sam 6 setova promjenio na ovom golfu :icon_smile:
 
Top