k:displej za mfd1 navigaciju 5"

k:displej za mfd1 navigaciju 5"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kupujem displej za mfd 1 orginalnu navigaciju.Iste su vw,skoda,seat,ford pa čak displej odgovara i od audi navigation plus.evo slikeIMG-1437825226093-V.jpgIMG-1437824979452-V.jpg IMG-1437825011937-V.jpg
 
Jesam tip me izlevati prodavao tu sa neispravnim displejom i audijeva koja je ko fol imala ispravan displej i kad smo se dogovorili i ja kupio odnio do mastora a ono i taj displej sa audijeve ne ispravan puknut
 
Član
Hahaha. Sto mu ne vratis...vidio sam ja to odmah. I neke likove sam opomenuo...lik da je mogao rjesiti on bi to sebi ostavio. Jos ga otidji isamaraj!
 
Sad je gotovo ja sam u Zenici a lik je u Lukavcu ne isplati mi se ganjati.I sad više mi ne trebaju komentari nego displej
 
Član
Na piku se nikom ne vjeruje sto se tice elektornike i tih stvari , jedino neki predmeti se mogu kupiti od nepoznatih ljudi..
Mozes nesto elektronike kupiti od ljudi koje znas i to je to ;)

p.s.Bila je jedna slomljena , nesto joj falilo u mog kolege , vidim sa njim , ako je nije rijesio vec javim ti na pm..ali je davno to bilo jbg :(
 
Na piku se nikom ne vjeruje sto se tice elektornike i tih stvari , jedino neki predmeti se mogu kupiti od nepoznatih ljudi..
Mozes nesto elektronike kupiti od ljudi koje znas i to je to ;)

p.s.Bila je jedna slomljena , nesto joj falilo u mog kolege , vidim sa njim , ako je nije rijesio vec javim ti na pm..ali je davno to bilo jbg :(
Ako bude displej ispravan bilo bi dobro
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top