K: dijelove golf 4

K: dijelove golf 4

187

Član
Kao sto naslov govori kupujem razne dijeloge za golfa 4

Rucke na vratima za 2 vrata
plastike oko playera
plastike oko mjenjaca

da je sve dobro ocuvano :)

 
Član
zasto bas kupujes te dijelove koji se habaju ako mislis nesto postici sa zamjenom neces uspjeti jer ce se opet isto dogoditi to je tako zvana VW bolest probaj u ASA tamo sam ja dosta dijelova nasao
 

187

Član
duurma je napisao(la):
zasto bas kupujes te dijelove koji se habaju ako mislis nesto postici sa zamjenom neces uspjeti jer ce se opet isto dogoditi to je tako zvana VW bolest probaj u ASA tamo sam ja dosta dijelova nasao

ma brate ne znam ni sam konto sam da sve skinem pa da ismirglam fino i prefarbam u mat crnu..
 
drug imas 2 rjesenja,, prvo da skines sve i ofarbas
a drugo da kupis alu ruckice pepeljaru, taj dio oko plazera i klime
a to je poskupo,,
 

187

Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
drug imas 2 rjesenja,, prvo da skines sve i ofarbas
a drugo da kupis alu ruckice pepeljaru, taj dio oko plazera i klime
a to je poskupo,,

hahaha... onda to drugo rjesenje odpada bice ovo prvo cim nadjem vremena odma sve skidam i farbam.. Valjda se nece farba oguliti i izlizati??:icon_confused:
 
Član
ne mora u carbon, mozes i u crnu foliju, samo nadji neku malo jacu i to je to ..
kad se pocne gulit, ponovo uradis, cas posla. al ne bi trebala brzo pocet ako dobro uradis ;)
 
Član
Imam isti problem, pa ako budete sta radili zamolit cu vas da uslikate prije i poslije, cisto da vidim hocu li i ja presvlaciti folijom,farbati...
 
Član
i ja imam isti problem ali pravo malo jer sam donekle uspio ocuvati ali onaj dio oko klime se najvise sjebe zbog ne strucnog vadjenja playera
 

187

Član
duurma je napisao(la):
i ja imam isti problem ali pravo malo jer sam donekle uspio ocuvati ali onaj dio oko klime se najvise sjebe zbog ne strucnog vadjenja playera

ma da je to kod mene bilo nego neko drugi ga handrio izhabo ga pa sad ocu malo da to dovedem u red..
 
Top