K: Corrado ili Golf 2 GTI

K: Corrado ili Golf 2 GTI

Super Moderator
ja da trazim gti, otiso bi vidjeti ovog drugog u bihacu definitivno. polovan svaki je macak u vreci tako da bez razloga bjezis od k glave
 
Član
On bjezi od k-glave a meni malo falilo da u trojki pocupam i protokomjer i sve sto se tice digifanta i uklapam k-glavu ;)
 
Jebiga meni pase plin zbog skole i voznje a ovaj u Bihacu jeste full i ima finu opremu ali je daleko ja sam iz Bn dok dodjem do Bihaca i da ga vratim i moram mu plin ugradit :D
 
Član
On je totalna fabrika, i ima fine opreme.... abs, klima, grijaci sjedista, prskalice farova, netaknut sto se tiče kičeraja i budzenja, samo ja bi uvijek ganjao sa 4 vrata :)
 
Član
Od toga ko ti daje pare da kupiš auto (pošto si srednjoškolac i nemaš posao) traži i da ti sipa gorivo, održava auto i pokriva sve ostale troškove, jednostavno je.
 
Od toga ko ti daje pare da kupiš auto (pošto si srednjoškolac i nemaš posao) traži i da ti sipa gorivo, održava auto i pokriva sve ostale troškove, jednostavno je.
Pare sam dobio od prodaje motora i nesto sitno od rodjendana :D ugl videcu jos u subotu odo gledati onog crnog corrada pa videcu sta dalje.
 
ja sam svog corrada prodavao u julu/augustu
auto je bilo u tip top stanju, nikad razbijan (sto je skoro pa nemoguce za corrada)
potpuno fabrika bez kojekakvih spojlera itd,
enterijer fabrika (sve ispravno od podizaca stakala do zadnjeg spojlera na gepeku,abs,brava itd..)
auto je sklopljen nanovo od 2 corrada sklopio jednog dobrog
i bio je (ja ubacio) 1.6 td +Big FM intercoler (90cmx30 cm od renoa 2,2 dci) + kkk k14 turbo, izduv otvoren fi 55, tdi mjenjac afn..struja od dizela, obrtaji u tabli...itd
auto je tezilo 1170 kg (bez vozaca). i islo vise nego odlicno (necu da iznosim koja auta je "uzimao" jer odmah krenu osude- laze cojk,,)
krajnjom brz 180 (po gps, po tahoo oko 190)
no prodavao sam ga na piku medjutim sve ponude bile zamjena zamjena i na kraju zamjenim za venta , i corado ode u bijeljinu (ovaj Nebojsa mozda ga i vidja kod Drazena, bijeli corrado)
auto je normalno imalo nesto malo crnog dima na ubrzanjima (naglim) te je ovaj doticni pakas Drazen trazio da ja to pozavrcem da ne pusi nikako jer ga ne zanima snaga, vec ekonomija.
i tako ja dobih od Drazena venta iz poplave sa sjebanim motorom, puknutom glavom motora, mjenjacem koji pjeva itd,,,,, al nebitno ..

Nego dijete moj savjet ti je; Mani se CORRADA, to neces moci nikome prodati sutra vjeruj mi, bacit ces hrpu para (mene je kostao 8 hiljada da bi bilo auto, a znaci dao sam ga na kraju za auto od max 2500 KM), a dodje dan kada shvatis da bi promjenio auto a nema kome da se proda,,nego kupi golfa 2 i bit ces rahat :D
 
Bijeli corrado vidjam ga po gradu non stop :D corrada uzimam jer ima prejebenu liniju i strasno mi se svidja :D Ovog crnog idem sutra pogledat vjerovatno pa cu videti sta i kako :D
 
Bijeli corrado vidjam ga po gradu non stop :D corrada uzimam jer ima prejebenu liniju i strasno mi se svidja :D Ovog crnog idem sutra pogledat vjerovatno pa cu videti sta i kako :D
a da , to je taj corado od mene, bude pred autodijelovima u Bijeljini (samo bio je zakucan za zemlju hahaha, sad ga je lik ODIGO, i pragove ofarbo u crno..)
A linija jeste vrh..haha a cuj mene odvracam te da ne kupujes corada a kao da neznam sta znaci ta zelja za tim autom haha...
obrati DOOOOBROOOO, ali dobro paznju na to da li je podivljan, prekucan, broj sasije..jer ja kad sam kupovo trebala mi zdrava sasija i ja sam pregledao 3-4 komada i bili su prekucani svi,,

et (moj savjet) i sretno s kupovinom sutra (ako bude trebalo kakvih dijelova mozes se obratit :D )
 
a da , to je taj corado od mene, bude pred autodijelovima u Bijeljini (samo bio je zakucan za zemlju hahaha, sad ga je lik ODIGO, i pragove ofarbo u crno..)
A linija jeste vrh..haha a cuj mene odvracam te da ne kupujes corada a kao da neznam sta znaci ta zelja za tim autom haha...
obrati DOOOOBROOOO, ali dobro paznju na to da li je podivljan, prekucan, broj sasije..jer ja kad sam kupovo trebala mi zdrava sasija i ja sam pregledao 3-4 komada i bili su prekucani svi,,

et (moj savjet) i sretno s kupovinom sutra (ako bude trebalo kakvih dijelova mozes se obratit :D )
Taman sam te milio pitat jel ostalo sta od djelova haha :D idem pogledat crnog cuo sam da je momak ga radio za sebe pa videcemo.
Evo ti jedna slika corrada :D
12309177_1049749538379952_1544085524_n.jpg
 
Poslednja izmena:
Top