K: Corrado ili Golf 2 GTI

K: Corrado ili Golf 2 GTI

Ako neko ima corrada ili zna nekog da se prodaje a da je u solidnom stanju neka javi :D Motor moze biti dizel ne smeta mi a i moze bilo koji s plinom. Cvaju isto ako neko ima ili zna da se prodaje gti ali samo sa digifant sistemom znaci 79 ili 82kw :D Hvala
 
Član
Mislim da ce mi kolega prodavati GTI fabrickog , stara godina , u sarajevu je on , ako bude javim ti..

Do kojih para kontas auto uzeti ?
 
Toliko imam sad mozda ne bih dao bas sve pare na auto ostavio bih nesto za opruge i felgice neke. Corrada bih volio da uzmem ali malo ih ima na piku znam svakog pa jedino ako neko ima sa foruma da prodaje ili da ima nekog ko prodaje.
 
Član
Rijetko je corrada naci , vecina je cuning , ormari i okorci stavljani na njega , farbana unutranjost u sivo ili zeleno..
 
Član
Ovaj corrado iz brckog je bio u Teslicu kod mog druga, prije prodaje je ubacio TDI 66kw u njega, e sad ne znam da li je i dalje on ili je vracen 1.6
 
Ovaj corrado iz brckog je bio u Teslicu kod mog druga, prije prodaje je ubacio TDI 66kw u njega, e sad ne znam da li je i dalje on ili je vracen 1.6
Reci mi sve sto znas o njemu kako je odrzavan je l udaran puno, sad pise u saobracajnoj da je 1.6 a ovaj sto prodaje govori da je 1.9. Za vikend sam ga mislio ici pogledat. Je l imao taj drug papire od tog 1.9 il ag je samo onako ubacio bez icega?
 
Poslednja izmena:
Član
Reci mi sve sto znas o njemu kako je odrzavan je l udaran puno, sad pise u saobracajnoj da je 1.6 a ovaj sto prodaje govori da je 1.9. Za vikend sam ga mislio ici pogledat. Je l imao taj drug papire od tog 1.9 il ag je samo onako ubacio bez icega?
Odrzavan je dobro dok je bio kod njega, sastavljao ga za sebe, farbao ga na novo cini mi se, on ga nije razbijao samo je prednji branik radjen nekoliko puta zbog zatvaranja otvora za maglenke i zmigavce. Ostatak cemo na pp.
 
Ovaj sa sokoca mi jedini zadovoljava kriterijume odnosno ima plin :D Ovi jesu fabrika ali nemaju plin i ova dva su k glava a meni pase samo digifant :D
 
Top