K: cep za S line felgu

K: cep za S line felgu

Član
Pozdrav raja

zanima me da li mi ko moze naci cep za Audijevu S line felgu kao sa slike. U pitanju je 18ka felga, evo i link, ako treba ubacit cu i originalnu sliku felge na kojoj mi fali taj cep. Mijenjao sam gume i nisu mi dobro vratili jedan cep, tako da sam ga negdje posijao

audi-23169.jpg
 
Član
JD. je napisao(la):
imas kupiti kod Leke u Mostaru, 30 ili 40 KM nisam siguran ;)

jbg u italiji sam, jel se moze kako doci do broja telefona, ili mozda da vidim neko iz mostara da to kupi pa da posalje za zavidovice kad dodjem kuci u decembru
 
Član
036-333-580
Jbg da si danas reko ja bi ti pogledo ima li, danas prolazio pored ao leko :icon_smile:
 
Član
hajd nazovem ja na ovaj broj pa cu vidjet, ako jos neko zna gdje bi moglo biti nije zgoreg da mi javi, ne znam koliko je u ovlastenom, morat cu nac broj inter auta u Tz da i njih pitam, ovdje u It je preskupo
 
Član
posto ne mogu da promijenim glupavi naziv oglasa zelim samo da dodam da mi je potrebna i lijeva maglenka kao i resetka iste, te MAF senzor za 3.0 V6 tdi motor, eto ako neko ima, ili zna gdje se moze nabaviti, cesljao sam malo po pik-u ali nista znacajno nisam nasao. Zbog nepaznje ostadoh bez maglenke:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Top