K: Borbet A 16x7,5 i 16x9 4x100

K: Borbet A 16x7,5 i 16x9 4x100

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Eto, pored BBSica gledao bi i ove debeljuce da uzmem.
Pik sam sav pregledao, ima nekoliko setova, il su preskupi il nece da salju.

Pa aj dajte koju informaciju gdje ima ili ako je ko voljan da proda svoje nek mi se javi.
Moglo bi i sve cetiri 16x7,5, al radije kombinacije 9j i 7,5
 
Legend
ovdje su jedne bile , ali pre skupo ...
ovo sam skoro naletio i spremio ........pre jeftino je , jedino ako ti nije muka probiti druge rupe
http://www.pik.ba/artikal/4489884/felge-za-audi-jaje/
 
Da li se mogu busit nove rupe? Kakvo srce felge iza gdej su rupe, jel puno?
Ne bi da varim postojece rupe, samo ako mogu dodatno izbusit nove.
 
Legend
ne ne , 99% sam siguran da sam gledao slike izbusenih borbet A
a kako ti i edo rece ako nebi to , pogledaj na auto kakvo je stanje , jos laksa i jeftinija solucija ako imas mjesta za busiti , a felge su pre povoljne samo mu se nisam javio da vidim jesu li sve 4 9-ke posto je malo slika
 
To na autu ni posto. 100ak km mi je busenje rupa novih na felgama i to mi pase. A drugo, kod mene nisu sarafi, nego brezoni pa valja i njih kupovat, a stara izbijat. Nikako mi se to ne radi.
Poslo sam poruku liku, pitao da li su sve cetiri 9ke, pase mi vala svaka kombinacija.
jedini mi je problem transport, ako lik ne bude za to da salje pouzecem onda ne znam sta cu.
 
Član
https://www.facebook.com/slobodan.mitrovic.5


on je nekad prodavao svoje borbet ...nezz sad kakva je situacija
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
To na autu ni posto. 100ak km mi je busenje rupa novih na felgama i to mi pase. A drugo, kod mene nisu sarafi, nego brezoni pa valja i njih kupovat, a stara izbijat. Nikako mi se to ne radi.
Poslo sam poruku liku, pitao da li su sve cetiri 9ke, pase mi vala svaka kombinacija.
jedini mi je problem transport, ako lik ne bude za to da salje pouzecem onda ne znam sta cu.

Znam ja, ne moras da brines ;)
 
Ovaj Selmir je najbolji cojek kojeg znam, majke mi, pa tacno me sramota vise, koliko mi je usluga dosad ucinio slabo koji se moj brcanski jaran moze s njim poredit.



@Suki, pitat cu ga bas
 
Nema veze. Imam zasad dvije ponude. Jedna je 16x9 i 16x7,5 4x100 poliran falc na nekim relativno mesnatim, al dobrim gumam i hoce 550 za njih
druga duga su ove 4x108, sa tanjim, al prelosim gumama za 220 plus 100 za busenje. ne znam ni sam sta mi je pametnije
 
erol_brcak je napisao(la):
Nema veze. Imam zasad dvije ponude. Jedna je 16x9 i 16x7,5 4x100 poliran falc na nekim relativno mesnatim, al dobrim gumam i hoce 550 za njih
druga duga su ove 4x108, sa tanjim, al prelosim gumama za 220 plus 100 za busenje. ne znam ni sam sta mi je pametnije

Moj frend je busio sam ovakve felge bez problema.potvrdjeno.
Samo nabavi distancu 4x100 razbusi i frezenkuj rupe s vanjske strane po svojim sarafima i nemas frke.sve to mozes sam treba ti busilica i 2 borera;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Nema veze. Imam zasad dvije ponude. Jedna je 16x9 i 16x7,5 4x100 poliran falc na nekim relativno mesnatim, al dobrim gumam i hoce 550 za njih
druga duga su ove 4x108, sa tanjim, al prelosim gumama za 220 plus 100 za busenje. ne znam ni sam sta mi je pametnije

Druze takoder ove u Hadzicima ako hoces mogu ti ja otici i provjerit nije meni problem i onako sam besposlen :D ;)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Nema veze. Imam zasad dvije ponude. Jedna je 16x9 i 16x7,5 4x100 poliran falc na nekim relativno mesnatim, al dobrim gumam i hoce 550 za njih
druga duga su ove 4x108, sa tanjim, al prelosim gumama za 220 plus 100 za busenje. ne znam ni sam sta mi je pametnije

Moj frend je busio sam ovakve felge bez problema.potvrdjeno.
Samo nabavi distancu 4x100 razbusi i frezenkuj rupe s vanjske strane po svojim sarafima i nemas frke.sve to mozes sam treba ti busilica i 2 borera;)

E istom ti izbusdi to busilicom sam kuci da valja posle i ne trese nis :icon_rolleyes: ne bih se ja igrao s tim,kod tokara kad se buse fula i on malo a kamoli sam kuci busit :icon_rolleyes:

pitaj Kokia imal broj od lika kojem je prodao BMW bile su borbet a 9 i 7.5 J 16 komplet polirane mozda bi ih prodao

A te ak su dobre gume sto kazes za 550 da dobivas mislim da je dobra ponuda ;)
 
Član
ovako sam ja zadnjhe redrilao sa onom od 16V

395447_179983292101227_35489855_n.jpg
 
Legend
povoljnije te opet dodje druze , na tim od 550 imaju gume al profil ne valja ili ?

samo neka ti neko provjeri stanje kad vec moze ....
xxx ljudi vozi na busenim felgama , i nikakvih problema
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top