K:BMW M3 kocka

K:BMW M3 kocka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa rano se sjetio, bila je ona za 3000 KM u Mostaru, sta je cekao kad se prodavala prije koji mjesec.

Sad ako je nadje jos gdje, treba mu medalju dat :lol:
 
Član
ta iz mostara je kod nas nije na prodaju
ima jedna njemackih tabla ako je zainteresiran 5000eura pred kucu je dobije nema gepek vrata i haubu
a ima i jedna na nasim tablama 10 000eura pa eto ako voli nek izvoli :)

i da mogu ti dovuć jednu u dijelovima iz istre 5000ojra takodjer
 
bmwscaner je napisao(la):
ta iz mostara je kod nas nije na prodaju
ima jedna njemackih tabla ako je zainteresiran 5000eura pred kucu je dobije nema gepek vrata i haubu
a ima i jedna na nasim tablama 10 000eura pa eto ako voli nek izvoli :)

i da mogu ti dovuć jednu u dijelovima iz istre 5000ojra takodjer



Skeneru fin si drag si mi ali brate skup sim ko nista
pa j*ote nemamo para na bacanje jest da trazimo auto ali nemamo milione
 
Član
M3 kockica je skupa, to bi trebao znati. I u EU samo za karoseriju znaju traziti po 4000 Eura.

Zato ti ja napisah, ako je mislio uzimati M3 E30, trebao je onu uzeti, jer je bila ekstra povoljna...
 
Skeneru pošalji sliku ako imas tog od 5 000 eura
mozda se ipak uspijemo dogovorit drug pristaje na tu cijenu
 
Član
ADO MOSTAR je napisao(la):
Skeneru pošalji sliku ako imas tog od 5 000 eura
mozda se ipak uspijemo dogovorit drug pristaje na tu cijenu

http://www.pik.ba/artikal/208433/bmw-e30/

Evo ti jedne, malo cudni podaci ali za takvu sicu ako dobijes skoljku i tu unutrasnjost ne treba zaliti.

EDIT: evo bmwscaner me preduhitrio taman i ja da napisem liku da posalje slike sa tablicama jer mi smrdi oglas zestoko... JBG vise srece drugi put.

I BTW ako trazis E30 ///M a nemas barem 10 000€ okani se corava posla (pricam za pali vozi primjerke)
 
Član
taj oglas sa pika je kopija sa mobile .de evo info o handleru koji prodaje

Baltic Trucks & Buses
Maskavas 450 z
1063 Riga
Lettland
1. Tel.-Nr.: +371 673 83815
2. Tel.-Nr.: +371 292 53987
Tel.-Nr. (mobil): +371 283 81660
Fax: +371 67 217053

!!qYF8dgBG0~$(KGrHgoOKiwEjlLmE-R)BKKpVoKgr!~~_27.JPG


evo i tablica da je ono realna cijena ja bi jutros u 4 sata bio na putu sa parama :)
a ado svak bi se ebo da mu neudje m kocku ko zeli ima da je i plati naravno mozes naruciti repliku ali i ona ce kostati sve se moze samo nema djabe ni u stare babe
kolega je kupio onog iz mostara za 3400 maraka i auto je samo rastavljeno i ceka se ljepse vrijeme da se podje sa limarenjem ali u onakvom sugavom stanju vrijedi 3-4 000 eura zbog svih originalnih dijelova osim motora...
a o M kocki sa s14 motorom unutra da i ne govorim kolko kostaju tj. eno naveo sam ti cijene gore ovih primjeraka za koje ja znam

normal_49649ee83bfd1.jpeg

normal_49649ed36a343.jpeg

evo ovoga za 5000 ojra dovezem u dijelovima pred kucu ako zeli sve ima samo nek sam sastavlja dalje i nek se snadje za papire tj. originalne nece nikad nabaviti :)
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
ta iz mostara je kod nas nije na prodaju
ima jedna njemackih tabla ako je zainteresiran 5000eura pred kucu je dobije nema gepek vrata i haubu
a ima i jedna na nasim tablama 10 000eura pa eto ako voli nek izvoli :)

i da mogu ti dovuć jednu u dijelovima iz istre 5000ojra takodjer



ta od 10000 eura vrijedi tih para ako je uredna i nama preko 200000 km.....
 
Član
ma ova u ljubuškom je zapravo 11000 eura druže skeneru.zvao sam krajinu za cijenu.a nije neko stanje auta....
 
Član
ma uzmi ovog, ide za 25000 km ko halva, treba malo uložit al za to ima vremena , he he

http://www.market.ba/vozila/auto/oglas/485408
 
Član
cuo sam da u ovog M5 treba doooosta uloziti para...

a nisam znao da su M3 kod nas tako rijetki...mislio sam da ih ima vise, mada nisam nikad video ni jednog na nasim tablama uzivo...:icon_biggrin:
 
Član
srdjo je napisao(la):
cuo sam da u ovog M5 treba doooosta uloziti para...

a nisam znao da su M3 kod nas tako rijetki...mislio sam da ih ima vise, mada nisam nikad video ni jednog na nasim tablama uzivo...:icon_biggrin:

ima oko 6-7 kiljada km uložiti da bi se doveo u red , lično sam ga vozio kod tomića na servis jer sam ga mislio kupiti jer je cijena bila primamljiva a uz to nema sportska sjedišta ni navigacije ,:icon_cry:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top