K : automatski mjenjac / tiptronic Audi A6 2.5 tdi

K : automatski mjenjac / tiptronic Audi A6 2.5 tdi

Legend
Kupujem automatski mjenjac za audi a6, 2.5 tdi 114kW 2002 god
NIJE QUATTRO !
Ponude ovdje, na pm ili na broj
061 360 783 Kenan

HITNO !
 
Član
jaruga ja sam skoro uzimao neke dijelove za tu seriju audija kao i za 4f, trebalo mi nekih sitnica. Otpad Gago Vitez ti ima hrpu dijelova za tog audija, ima mjenjaca i svega ostalog. Za otpad Ilma ti ne moram ni govorit, ja sam kod njih uzeo jedan motor, izasli su mi u susret maksimalno, obezbijedili ugradnju i uzeli moj motor u racun, mozda i njih da pozoves, da vidis mozel isto sa mjenjacem
 
Legend
zvao sam gagu nemaju tiptronic..
A iz ilme traze 500€ za mjenjac, dok recimo u kiseljaku traze za njega od 350-400 ako ima na stanju..
Hvala na pomoci ipak, ako ne nadjem jeftinije, znam gdje cu otic :D
 
Super Moderator
Mozel se reparirat? To je po meni sigurnije jer i polovan kad kupis ne znas kakav je. Kakav gago kod njega je skuplje nego novo
 
Legend
Reparacija je za sada najskuplja i zadnja opcija, dosta ljudi kaze da se to ne moze uradit da valja, znam da je polovan macak u vreci, ali svakako da je 3-4x jeftiniji nego reparacija..
 
a sta kod tebe nevalja na mjenjacu ?
meni je rikno Wandler i u potrazi sam za istim a cijena prava žera repariran me dodje 350 eura
a kod tebe unutra jedino sto ti moze riknut su lamele i neki senzor i glavni klip potisni koji drzi pritisak ulja i wandler
 
Legend
Sta je tacno puklo ne znam, nisu lamele neki je mehanicki iznenadni kvar, bar mi je stari tako rekao, on ga je vozio kad se to desillo.. Mislim da mu je majstor spominjao neki lanac da je pukao ili sta vec, ne znam stvarno..
Ugl , za reparaciju traze 1100€ u Sirokom, Jakara u Brezi isto trazi slicnu cifru..
 
Član
nije to noke puno za taj mjenjac, kod mene je na tiptromicu bio problem kad mu pustis gas na nekih 5ìl 60 na sat ne boitno sad koliko ides brzo pustis gas on nakon tri sekunde ubaci u ler, vidis obrtaji na 850, i kad mu das gas on ubaci u brzinu potrebnu za to kretanje i ide. Problem je bio neki konvertor brzine trazio mi majstor ovdje 800 eura, inace dosta poznat majstor iz srebrenika, znaju ga ovi sa foruma svi, covjek samo radi automatske mjenjace
 
nikakvih lanaca u tom mjenjacu nema u to budi siguran jedino sto je moglo ti puknit i iznenada napravit belaj je wandler on ti je spojen s zamajcem sigurno su popucali varovi i on je spao s lezista ;)

kod mene salta ko da saltas brzine bez kvacila ono ko nesto udari i to se desi par puta kasnije sve ok dok prije dva dana ne poce nesto zvizdjat i to samo na obrtajima iznad 2000 do 2000 se ne cuje nista ja se radovo spaneru lezaju kakvom kad ono racku oso wandler nov oko 1000 eura repariran 350-400 svejedno to je puno skupo na cijene vani bas sam na ebay-u gledo tamo wandler za mene nov kosta 150-200eura ;)
 
Super Moderator
Tom majstoru u srebreniku ako odvezes uradit ce da valja, to je dobar majstor a za cijenu se probate dogovoriti jbg
 
nije sam on majstor ima jedan i u Tesnju momak extra dijelova ko u prici i radi samo mjenjace za nesto drugo nema ni vremena koliko covjek ima posla ako te Noke zanima pitat cu ga ja sutra dali on mozda ima mjenjac pa ti kazem ;) jer i ja sutra vozim svog da ga rasklopi da vidi imal sanse da moj popravi ili moram kupovat repariran (wandler)
 
Legend
ernadhusic je napisao(la):
nikakvih lanaca u tom mjenjacu nema u to budi siguran jedino sto je moglo ti puknit i iznenada napravit belaj je wandler on ti je spojen s zamajcem sigurno su popucali varovi i on je spao s lezista ;)

kod mene salta ko da saltas brzine bez kvacila ono ko nesto udari i to se desi par puta kasnije sve ok dok prije dva dana ne poce nesto zvizdjat i to samo na obrtajima iznad 2000 do 2000 se ne cuje nista ja se radovo spaneru lezaju kakvom kad ono racku oso wandler nov oko 1000 eura repariran 350-400 svejedno to je puno skupo na cijene vani bas sam na ebay-u gledo tamo wandler za mene nov kosta 150-200eura ;)

Kod mene se desavalo da trza, recimo kad usporavas lagano na semafor, dok on vraca brzine auto lagano pdrhtava, poslije kad ides uz brdo (kad je opterecen) pri saltanju je trzao takodje, dok se nije desilo ovo zadnje.. fazon je sto auto upalis, radi sve normala , mjenjas brzine medjutim on ostaje na leru, kao da ona poluga mjenjaca nema nikakvog kontakta sa ostatkom mjenjaca, taj osjecaj..



ernadhusic je napisao(la):
nije sam on majstor ima jedan i u Tesnju momak extra dijelova ko u prici i radi samo mjenjace za nesto drugo nema ni vremena koliko covjek ima posla ako te Noke zanima pitat cu ga ja sutra dali on mozda ima mjenjac pa ti kazem ;) jer i ja sutra vozim svog da ga rasklopi da vidi imal sanse da moj popravi ili moram kupovat repariran (wandler)

ajde vidi sa njim pa mi javni..

pazi meni se ne isplati sada vozat auto ili mjenjac od majstora do majstora i kontati je li ga neko moze napravit ili ne, zbog toga izbjegavam tu opciju, najradije bih uzeo provjereno dobar mjenjac i to je to, ovaj cu prodat u dijelove pa nek se neko drugi igra sa njim i pravi ga..
 
Eh ovako drug sad ja stigo od majstora i pitao sam za tvoj mjenjac on nema mjenjaca ali kaze da se tvoj moze reparirati za 500 Eura i 3 mjeseca garancije a ako imas para i volje da to bude extra onda je cijena 1000eura i tada si miran
pitao sam ga da on nema slucajno mjenjac ima ali je u dijelovima a polovan kosta od 800-1000 ali opet neznas koliko ce trajat zato on preporucuje ovu opciju reparacije od 1000eura i budes miran godina
ako te jos sta zanima ili ti treba njegov broj javi pozzz ;)
 
Top