K:Auto radio Alpine 9812RB

K:Auto radio Alpine 9812RB

Član
Znaci ko ima navedeni radio sa slike,odnosno oglasa nek se javi u pp...
Placanje po dogovoru...Model gore dolje ne igra mi ulogu....

35jaw5t.jpg
 
Član
adi187 je napisao(la):
Uzmi 9855 ta ti je extra seria a ima ih po oglasima nije problem ih naci ;)

znas ti drug sta valja... ;) Ovaj radio sam imao prije i bio je dobar extra...i dam ga za ovaj JVC sto prodajem...Zeznuo se do bola...Znas li cijenu priblizno?
 
Član
cijene su im paprene nema sta..zato bi stariji model dobijem isto za manje para

adoDBDRAG je napisao(la):
cijene su im paprene nema sta..zato bi stariji model dobijem isto za manje para

bez stare tehnike nema ni dobre robe...moje misljenje
 
Član
I nije bas tako kao sto kazes ... a ovi 9855 su se povremenoi na pik-u mogli naci a 200-250 KM sto je dobra cijena jebga nema nis za 100 KM da valja :icon_rolleyes::icon_smile:
 
Član
Naravno oduvijek se kvalitet placa...ako hoces dobru stvar i platices je...Ja sam Alpine 9812platio 60 km.haha...naletio jeftino....i nece nikad vise....:(
 
Član
Gledao sam drug bas na piku i tvoj radio...jel to fiksna cijena ili...?

adi187 je napisao(la):
200-300 KM su polovni zavisi kako naletis u oglasima :D

Imas evo u HR 9887 za 300 KM
Gledao sam bas tog u HR .stvarno je masina...
 
Član
ako nadjes 9812 dobrom stanju onda ti nije bas razlika u cijeni na spram 9855
imao sam 12 ali moj savjet je uzmi 55

ili javi do koliko love imas u planu platiti pa da nadjemo sta
 
9812 i 9855 su u cijeni tu negdje samo kod nas, po piku ljudi traze za 9812 i do 500km, a taj radio realno vrijedi 100-120 max, i to ako se nadje netko da kupi, a 9855 vrijedi duplo vise, do 250km komotno, i daleko je napredniji hu.
 
Član
Citaj malo nije nitko reko da je los player nego da je precijenjen kao polovan ko i golf 2 U BiH za iste pare kupis nesto novije i naprednije
 

Zex

Član
Ja ga imam vec 4godine u autu, uvezen je iz HR i platio sam ga tada cini mi se oko 300KM, definitivno se ne moze porediti ni sa kakvim "naprednijim" i novijim sLonijima, LGijevima i ostalim znj firmama. pa i na default podesavanju, to je ono sto ja znam, a sad za uporedjivanje sa nekim drugim Alpine uredjajem bi ipak trebalo uporediti karakteristike, mogucnosti a narocito zvuk.
Jedno je sigurno pre bih dao vece pare za polovan Alpine nego za neki fensi smenski player ma kakav on bio.


P.S. Da se razumemo, ja svoj 9812RR ne prodajem. A sva ova rasprava mislim da nije za oglasa vec za neku drugu temu.
 
Član
naslednik 9812/13 je 9855 pa 87 ..... znaci diskutujemo o istom rangu, ali cijenom je povoljnije onda kupiti novu seriju , 9812 je teze naci jeftino i ako se nadje onda dobro pregledati zato i predlazem 9855 noviju seriju uzeti za priblizne novce

po nick-u pretpostavljam da ce ti i ovo biti interesantno :
na takmicenju sam imao 1+ db vise sa 9855 nego sa 9812
 
Top