K : 325i E30

K : 325i E30

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dobar, ali preskup.
Ja sam ovakav, mozda i bolji M tehnik prodao prije dvije godine za 4500 KM.
Ne treba pretjerivati, tom autu je 20 god., a nije M3 ili slican raritet.
 
Član
Imas momka na forumu pod nickom Schumi on prodaje svoju,perfektno stanje,on drugi vlasnik,kontaktiraj ga :cool::cool:
 
Član
Kod Schumija je 318


A ova 325i jeste lijepa ali sto ljudi mogu dizati cijene u nebo to je za pricu!

Pa nije golf 2 dizel pa da bude 5500KM :)
 
Član
do koliko para ti smatras da bi izdvojio za kockicu? taj M technik vrijedi i vise ako je u OK stanju u hercegovini nemos 325 naci da valja tj.nece niko da ti proda bez 7 000 KM ( siroki stop) a uski i jos ako je M tech nemos naci bez 5000 tako da....
 
Član
Kao neko ko je 8 godina vozao E30-ke ( 7 komada, od 316 do tog "strasnog" M technica) , smatram da znam koliko sta vrijedi.
M technic nije M3 nego obicni 325i sa par spojlera, te samo u nekim slucajevima debljom balans stangom i tvrdjim oprugama.
Ja spomenuh da sam ovakav imao i bio je sigurno u boljem stanju... uostalom jos uvijek se vozi po Sa. Prodao sam ga prije tacno tri godine za 4500 .

E sto samo u BiH ima da neko jase auto par godina pa mu skoci cijena to je druga prica...
p.s.
Jucer sam bio u Hercegovini, gledao 325 ix iz 1986, M technic :lol:, sa plinom za 2000 KM.
Na njemu ima posla, al je to fer cijena za 23 godine star auto.
 
Član
Engin je napisao(la):
bmwscaner je napisao(la):
sigurno je dobar taj X za 2000 kad nemozes dobra svabu uvest bez 1500eura

E je*ga, ja ti sve lijepo objasnio
to ''ima posla '' na x-u znaci mnogo novca jer dosta dijelova nije isto ko na obicnom 325 i kostaju puno vise ako se uopce mogu naci i smijesno mi je to kad kazes da nevrijedi nesto cega vise skoro pa i nema i sta nemozes u njemackoj kupiti za te pare po koliko se ovde neki prodaju
a ako si vozao toliko kockica onda znas kako se krecu cijene dijelova i kolko novaca treba da se autu utegne i da bude u xtra stanju
sory drug na off ali ljute me te neke price zasto bi hebeni golf gti sta ja znam bio preko 5000 a sa x-om ga progutam u svakom segmentu i brzine i udobnosti i kvalitete nejasno mi to skroz
 
Član
Ovaj spominjani 325 me dosao 10.000 dok sam ga doveo u red, bas zbog cijena dijelova koje spominjes, al sam ga prodao za 4,5 jer je to realno.
I naravno da je uvijek bolji auto od Gti-a.

Ali ipak, raja precijenjuju stare aute i to je fakat...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top