K:3.0 v6 opel

K:3.0 v6 opel

Hoces to treci u krilo da stavis :lol: sala , ima dosta citavih auta sa tim motorom po piku za "male" pare , a za ostalo probaj nazvati Lotus otpad kazu da oni imaju mrtvi ljudi tamo
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Hoces to treci u krilo da stavis :lol: sala , ima dosta citavih auta sa tim motorom po piku za "male" pare , a za ostalo probaj nazvati Lotus otpad kazu da oni imaju mrtvi ljudi tamo

neznam bas imali toga kod nji oni vec rastavljaju q7,x5,x6 hahaha;)
 
Član
pa neki dan je bio oglas signum 3.0 v6 bas ovde na forumu , mislim stranac ovo za djelove
 
Član
Bio je ovdje u Cazinu jedan motor ja sam ga kontao sebi uzeti ali et izletio mi c20xe (jbg kupio iz drugih nekih razloga) provjerim ti sutra pa ti javim
 
Član
Ima ti u Ljubuskom jedan 3.0 mv6 komplet, iz Omege. Ima u Sarajevu 2.5 v6 komplet, isto iz Omege. Ako ti valja ijedan od ova 2, javi se na PM da ti dam' broj ;)
 
Član
coyotus bastus je napisao(la):
uco_opc je napisao(la):
Bio je ovdje u Cazinu jedan motor ja sam ga kontao sebi uzeti ali et izletio mi c20xe (jbg kupio iz drugih nekih razloga) provjerim ti sutra pa ti javim

Ok!;)

Druuug danas sam zvao i gledaooo motor je prodan jedino od njega sto je ostalo jes karter prodan je u dijelovima prije 5 dana jbg ako sta izleti jos javim ti a sad ovdje sigurno mogu reci da nema ni jedan MV6 u prodaji
 
uco_opc je napisao(la):
coyotus bastus je napisao(la):
uco_opc je napisao(la):
Bio je ovdje u Cazinu jedan motor ja sam ga kontao sebi uzeti ali et izletio mi c20xe (jbg kupio iz drugih nekih razloga) provjerim ti sutra pa ti javim

Ok!;)

Druuug danas sam zvao i gledaooo motor je prodan jedino od njega sto je ostalo jes karter prodan je u dijelovima prije 5 dana jbg ako sta izleti jos javim ti a sad ovdje sigurno mogu reci da nema ni jedan MV6 u prodaji

Ok hvala kolega;)
 
Top