K : 2x distancere od 0.5cm bez sarafa HITNO !

K : 2x distancere od 0.5cm bez sarafa HITNO !

Legend
nOkeeeeeee... napravi od starog diska, to bar nije problem kada je 0.5cm u pitanju... ;)
 
Član
ovdje u blizini na dobrinji. ima lik radi samo s yugo-ama. ulica ti je ramiza salcina. koga god pitas svi ga znaju. ja kod njega uzeo sebi. onda imas na onom otpadu preko puta otpada far u rajlovcu.
 
Legend
aha.. za taj sam cuo dole preko puta fara, za ovaj na dobrinji nisam fkt, jel mi mozes samo poblize objasnit gdje se nalazi, koji dio dobrinje, da znam okvirno pa cu pitat za adresu nekog u blizini tu..
 
Član
ako ti ista govori dom zdravlja saraj polje kod fahdove dzamije. e sad iza doma zdravlja imas cestu i ides do kraja samog i imas na kraju naglu krivinu nadesno i od te krivine ides nekih 30-ak metara i imas jedan visoki zid i uz taj zid ides i tu ti je veliko dvoriste i vidit ces puno aut parkiranih ispred. ma ne mozes promasiti
 

sUx

Član
imam ja u garazi 2 komada al su 1 cm debljine , aluminijski ... potrazim kad se probudim
 
Član
Jel jos uvijek trazis Noke? Za tebe ili?

Dacu ti ja svoje ako ti trebaju jos uvijek... imam 4 komada ali po 7mm
 
Član
.nOKe je napisao(la):
trazim sa sebe druze, ajde ih ponesi kad budes dolazio u Sa, pa da vidimo
pozzz ;);)

Necu ja dolaziti ovaj vikend, ali moze neko da ti snese, Keno moj ili sestra, ko bude tamo za vikend... u sarajevu su distanceri. Javim ti ja kada budu tamo... :icon_smile:
 
Top