K;15" 4*100 s većim rubom

K;15" 4*100 s većim rubom

Član
Kupujem alu felge 15cola 4*100,ET35 original ali može slobodno biti manji jer mi tako odgovara..pod naglaskom da je rub što veći..nalazim se u Istri ali mogu doći recimo do Velike Kladuše i slićno..za Clio2 su felge..nudim i svoje u zamjenu plus moja doplata naravno..hvala WP_20140927_004.jpg
 
Član
Samo da znas da felge sa vw moras tokariti tj. siriti centralnu rupu sa 57mm na 60.01mm.. Ove fahrine felge su premocne sad dali moze stat 9j nez..
 
neznam bas sad kolika je kod mene ona centralna rupa jer imam prstenove mozda 5mm debljine..samo dobra guma i sve stane hehe...
btw kladusa je 20 min od mene...pa mozes i doci probati...
 
imaju gume sve pise u detaljno na piku
prednje stare sezonu 195/40 federal
zadnje 215/40 solidne imaju sare...

mozemo dogovoriti i njih da idu uz felge...
 
Član
imaju gume sve pise u detaljno na piku
prednje stare sezonu 195/40 federal
zadnje 215/40 solidne imaju sare...

mozemo dogovoriti i njih da idu uz felge...

A su ljetne ili M+S?trebale bi mi M+S zbog vremena ovdje..ja imam na ovim svojim felgama 195/50 Lassa M+S gume nove,kupljene prije mjesec i pol u Velikoj Kladuši..pa bih i ja dao svoje gume uz felge jer mi ne bi trebale više..
 
Član
230e i dovezem ti ih u kladusu :)

Reci ti se moram dan-dva unaprijed najaviti za dolazak ili?..sviđaju mi se felge,bile bi super za prolječe-ljeto na Cliu..samo bi morao prvo isprobati da li će odgovarati mi zbog centralne rupe i širine stražnjih guma..imao sam prije već felge od 16cola(205/45) ali kako nisu bile upisane u knjižicu platio sam kaznu pa sam ih se riješio..
 
pa najbolje dan prije da javis...
a ako hoces ima prijatelj clio pa da jedan dan namontiramo na njegovog i posaljem ti slike mailom..ili ovdje na forum...
 
Član
pa najbolje dan prije da javis...
a ako hoces ima prijatelj clio pa da jedan dan namontiramo na njegovog i posaljem ti slike mailom..ili ovdje na forum...

ee može tako..to bi bilo super ako ti nije problem..pa da vidim kako mu stoje što se tiče ruba i svega ostaloga..još dva pitanja..jel mu Clio običan ili spušten šta?..u kakvom su stanju felge što se tiče rubova i boje?koliko vidim po slikama dobre su..
 
Top