jvc radio problem

jvc radio problem

Član
u pitanju je jvc radio i kad ugasim auto tj kad izvadim kljuc,i radio se skroz ugasi
tj kad ga ponovo upalim usb krece od prve pjesme,kad ga nastimam npr bass na +2 kad ga ugasim i sledeci put upalim sve opet bude na 0
i svaki put kad palim auto moram i radio posebno palit,kako da napravim da cim dam kontakt da mi se pali radio i kad izvadim kljuc da se gasi?
Passat 5 je u pitanju
 
Poslednja izmena:
Član
moraz izvaditi radio i prespojiti zicu od memorije na stalni + negdje naci... mislim da je zuta zica ako se ne varam nek me neko ispravi...
 
Član
žuta i crvena žica su ti za napajanje, staviš kontakt žicu na napajanje radia, a stalni plus na memoriju... isprobaj, nekad zna bit žuta, nekad crvena ;)
 
Član
I ja sam predpostavljo da je to al nisam siguran
Znam da se na starim autima se spoje crvena i zuta,al neznam da moze i na ovom tak
Da spojim zutu i crvenu,dal ce mi se palit radio cim dal kontakt,i gasit kad izvucem kljuc
 
Član
Pogledaj koja je deblja zica od zute i crvene, i koja bude deblja ta ti je napajanje a tanja je memorija, a ti kad si kopcao sigurno si pogresno ih okrenuo, naopako i zato ti gubi memoriju, vjerovatno ti oba idu preko brave ili samo okreni te dvije zice, zutu na mjesto crvene a crvenu na mjesto zute i radice ti ;) ako i tada ne bude radilo onda moras samo dovuci zicu sa akumulatora, stalni plus i staviti na memoriju...
 
Član
Ma nisam to ja nista spajo
Neki dan uzeo auto,i ovako je i bilo
A sutra cu ga izvadit pa cu vidit sta je i kako je znaci samo da zamjenim crvenu i zutu
 
Top