JUN AWD HYPER LEMON 350Z R

JUN AWD HYPER LEMON 350Z R

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovo je najmocniji automobil kojeg sam vidio( tunirani naravno )... Izgleda jebeno, a vjerojatno tako i ide, sto zbog motora, sto zbog konverzije pogona na sva 4 kotaca pomocu r32 djelova. Motor je 3.5l v6 busen na 3.8 sa dvije TD05H turbine...

89%20(8).jpg

89%20(6).jpg

89%20(7).jpg

89%20(4).jpg

89%20(3).jpg

89.jpg

89%20(5).jpg

89%20(2).jpg
 

LSD

Član
ijaaaaaooooooooooooooo,kakav li je osjecaj voziti se u ovom,sem "bucan" naravno?!
 

MTR

Član
kakav tuning , joj Toon opet ti sa nebulozama , auto je dobar , al nije tuning , vidis da je spreman za neku klasu tamo Japansku . Lici mi na endurance set up .
Rore isle sa strane vjerovatno zbog 4x4 , pneumatski podizaci za pit stop i mjenjanje guma , "baglame" na haubi i gepeku , itd , itd , oni koji se bave sa ovim vidjece jos par detalja , da ne duljim .
 
Član
MTR je napisao(la):
kakav tuning , joj Toon opet ti sa nebulozama , auto je dobar , al nije tuning , vidis da je spreman za neku klasu tamo Japansku . Lici mi na endurance set up .
Rore isle sa strane vjerovatno zbog 4x4 , pneumatski podizaci za pit stop i mjenjanje guma , "baglame" na haubi i gepeku , itd , itd , oni koji se bave sa ovim vidjece jos par detalja , da ne duljim .

ovo nije tuning!?!? dobro da onda H&R radi sve one silne tunirane automobile... Ako ovo nije tuning onda tuning ni ne postoji, kakav tuning, pa to je mit, treba pozvati mythbusterse da opovrgnu da tuning postoji.

Kao prvo, termin tuning znaci podesavanje motora, a ovaj je izbusen na 3.8l i dobio je dva turbo punjaca, to je tuning( u to se racuna i konverzija na 4x4, rollcage, pneumatske dizalice, auspuh, cak i kuka za vucu )
Ova hauba i ostali eksterijer je styling.

To da je automobil spremljen za turing utrke, pa sta, znaci ABT, NISMO, AMG, itd. nisu tuneri???

NHF, ali OVO JE TUNING!
 
Član
Jeste Tuning, ima nafriziran motor i mehanika preradjena... a i styling je odradjen, znaci, kompletno nabudzeni auto :lol: Meni stvarno izgleda super, ja bas volim ove ovako extremne autice hehe
 

MTR

Član
haj sta si se napalio , samo kazem da tuning je jedno a pripremanje vozila za bilo koju vrstu takmicenja je nesto sasvim drugo drug moj , ti sad mozes sam sebi sredit nesto na autu , al napravit NOV TRKACI motor , slozit diferencijal ili napravit MJENJAC - ako znas svaka ti cast.
Ja stojim iza toga sta sam napisao , ovo nije tuning vec RACE SET UP , vjerovatno trke izdrzljivosti , pa pogledaj gume Intermedia 100% .
A ovi sto si ih spomenuo rade i jedno i drugo , mozes li kupiti trkaceg AMG-a iz DTM-a , NEMOZES !!!
Niti jedan jedini dio sa njega , ako grijesim ispravka , nego haj ti sjedi u neki ovako spremljen model pa se malo provozaj , odletio bi kuci placuci .
Haj vomzdra
 
Član
auto je rađen za time atack, ali i spremanje automobila za trke je svojevrstan tuning.
A i po tome sto si napisao, ono sto nemoze laik sam na automobilu napraviti nije tuning...

Ne zelim raditi svađu, ali ovo je tuning :D
 

MTR

Član
ma nije brate svadja , samo misljenje ok , donekle si u pravu ali i tebi cu dat cin KONTEKSTAS .
 
Član
OVO JE MAJKA tuning-a motor je tuniran do bola a malo i styling bolesno trebas staviti neki klip o njemu stvarno perverzija!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top