JTD VS TDI

JTD VS TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma uvijek ce se naci neko ko prica dobro ili lose o svakom modelu i motoru, ja sa tdi-em do sad imam extra iskustvo, dok mi je drug onog 81 kw popravljao dok ga nije prodao, uvijek je bilo nesto.. ja sam sa 1.5 dci imao lose iskustvo, popravio i prodao auto, ulozio para i para u motor jer prije mene nije dobro odrzavan.. s momkom kojem sam ga prodao se cujem i kaze mi extra, slusa ga sve super.. i on ce ga ukivati u zvijezde a ja proklinjati i to ti je tako
 
Ma uvijek ce se naci neko ko prica dobro ili lose o svakom modelu i motoru, ja sa tdi-em do sad imam extra iskustvo, dok mi je drug onog 81 kw popravljao dok ga nije prodao, uvijek je bilo nesto.. ja sam sa 1.5 dci imao lose iskustvo, popravio i prodao auto, ulozio para i para u motor jer prije mene nije dobro odrzavan.. s momkom kojem sam ga prodao se cujem i kaze mi extra, slusa ga sve super.. i on ce ga ukivati u zvijezde a ja proklinjati i to ti je tako
ali što je najgore, ova auta kude oni koji nisu ni sjeli u njih, a kamoli provozali se... to meni na živce ide, vw vw vw vw samo vw kao da ne postoji nikakva druga grupacija.
 
Član
Nece covjek auto za utrka bar tako mislim,svako ako po sebi koje se odrzava je dobro i jedno i drugo imaju prednosti i mane,a vjeruj za oba auta valja ti servise raditi,sta fali alfi jtd motoru,nista,samo se ovdje dva posta prica o potezanju i snazi i koje auto ina bolji start a covjeku treba auto za svaki dan nece na rally s njim ici.
 
Nece covjek auto za utrka bar tako mislim,svako ako po sebi koje se odrzava je dobro i jedno i drugo imaju prednosti i mane,a vjeruj za oba auta valja ti servise raditi,sta fali alfi jtd motoru,nista,samo se ovdje dva posta prica o potezanju i snazi i koje auto ina bolji start a covjeku treba auto za svaki dan nece na rally s njim ici.
normalna vožnja sa nekoliko potezanja, ništa više..
 
golf nije zanimljiv, svaka susa ga vozi, sa dvice na cevorku,jbg takva smo drzava, los mentalitet...
gledam u nedelju na pijaci, daju po 6 hiljada za gofa 4, I svako ko trazi auto leti na njega a ostanu ljepsa auta
sa ljepsom linijom I cak jeftnija I zanimljivija na istom mjestu do daljnjeg, poz
 
Ja sam za to da probam sve,trenutno vozam hdi koji mi nije bas po cejfu zbog tromosti ali kad se provozas u c5 opustis se:D
Broj 1 mi je bmw a uvijek bi prije vw nego italijana u avliji...
Italijani jesu sminka i na tome se zavrsava
Ja radim terenski poso i dosta tovarim u auto,nek mi neko da tu alfu za posla da je testiram pa da vidim hocel bit bolja od vw:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top