Jos jedno ubistvo u Sarajevu :(

Jos jedno ubistvo u Sarajevu :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Danas kreno do Unicredit banke na Otoci kad imam sta vidjeti :S policije na svakom koraku iza banke, trake zute postavljene, ulazim u banku i pogledam kroz prozor od banke kad pred ocima :( djevojka lezi u spavacici na asfaltu i momak kraj nje u lokvi krvi. Neki kazu da su se posvadjali i on je ubio i bacio se s njom kroz prozor :S neki kazu zajedno skocili :( Tuga velika mladji par je bio .. Sta je ovo vise svaki dan novo ubistvo
 
Član
Mislim da ne postoji toliko dobar razlog da bi naveo nekoga na samoubistvo a kamoli jos da nagovoris i osobu koju navodno volis.Nekontam nikako danasnju omladinu :icon_question:
 
Član
Poznajem tu curu
da posvadjali su se nes pa je je ovaj kreten zbo nozem i bacio pa i on se za njom bacio

svakakvih psihopata i budala koji zive u nasem gradu
 
Član
Koji je klinac ovom narodu? Trebaju nam i nozeve po kuci poceti da oduzimaju, ne kontam!!!???!?!?!?

Gluho bilo:icon_sad::icon_sad::icon_sad::icon_sad:
 
Član
jbt strahota. pa koja je to svadja vrijedna ovoga jbt. sudnji dan se blizi, a kad ce ne znamo
 
Član
i meni bas djevojka rece za ovo, strasno... Vjerovatno je momak bio psiho slucaj, trebali su ga zatvorit..
 
Član
Boze sacuvaj nek nam je bog na pomoci ali mi situacija pravo smrdi. Nece na dobro izaci.:icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top